Új hozzászólás Aktív témák

  • Telda

    addikt

    válasz Flashback #21558 üzenetére

    Na az jó hír, bár nem ismerjük egymást, de akkor lehet itt az ideje :).
    Amúgy szokott lenni játék, van két pálya is és a youtubeon is találtam áprilisi videókat. Az egyik youtube videó alatt ott volt egy résztvevő neve, aki a fényképeket készítette, facebookon megkerestem és felvettem vele a kapcsolatot, de elég érdekes választ kaptam.
    Annyit kérdeztem tőle, hogy van-e aktív közösség, ha igen mikor szokott lenni játék és kinél kellene jelentkezni.
    Erre az a választ kaptam, hogy Ő nem fogja kiadni sem az időpontot sem a szervezők nevét. Mert vannak rosszindulatú emberek akik keresztbe tehetnek és mivel nincs kitöltve a f@szbuk profilom (igen nincs mert rühellem az egészet és csak ezt miatt léptem be), ezért semmi információt nem ad ki... Na szép, ott tart a világ, hogy facebook profil alapján ítéljük meg az embereket? Kitölthetem kamu adatokkal és keppel is és akkor az lesz a mérvadó, te jó ég :W :W .
    Meg hogy tudnék keresztbe tenni? Igazi AK-t viszek éles lőszererl, vagy mire gondolt, nem értem...
    Nem hogy ürölne, hogy bővül a közösség, erre elhajt, mert nincs kitöltve a profilom bah. :o

Új hozzászólás Aktív témák