Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geller72

    veterán

    Ha ma este lesz több időm, írok róla..már rég használom. Üdv:
    Geller

  • Geller72

    veterán

    Elnézést mindenkitől, de most értem "ide". Kissé fáradt vagyok. Ha nem olyan nagy gond, átteszem egy kicsit későbbre..vmikor ma...

  • Geller72

    veterán

    válasz Lord Zero #15 üzenetére

    ..nem ctrl+C--ctrl+V lesz, ne aggódj..senki ne számítson vmi nagy dologra, csupán azt mondom el, én mire használom..na tente..kész vagyok..de látom, van még, aki szellemileg fitt és cinizmusa fel nem mérhető.. :DDD

  • Geller72

    veterán

    A Silva féle agykonrollt dr. Domján László kezdte el magyarorzságon terjeszteni, oktatni. Az első időkben ő tartotta az oktatásokat is, azt, hogy most is így van e, nem tudom, de tíz évvel ezelőtt Szekszárdon még ő tartotta.(most néztem utána, és úgy látom, a fia viszi tovább) Az első találkozásom az agykontrollal könyv formájában történt, dr. Domján László írta. Lehet kapni most is, tömör, lényegre törő, ami kell, benne van, semmi sallang, kezdésnek nagyon jónak tartom. Folytatásban megjelent a távgyógyítás is, szintén az ő kiadásában, ugyanolyan jó. Mielőtt vki kiröhögne, le kell szögeznem, hogy sztem működik. Bár én nem mélyedtem bele nagyon s csak arra használom, amire nekem kell, szal nem folytattam kísérleteket a "hogyan utazzunk el a jövőbe, hogy megtudjuk a lottószámokat" kategóriában. Egyébként elvileg a szisztéma alkalmazható erre is, bár mint mondtam, nem teszteltem ez irányban. Amire én használom. Meditáció, stresszoldás, öngyógyítás. Lehet, hogy marhaság az egész, de nem voltam még csak náthás sem 1996 óta. Biztos sokan gondolják, hogy húbazzemilyenkeménycsávó, de megmagyarázni nem tudom, nem is akarom az agykontrollra ráfogni, lényeg, hogy így van. Az első könyv, ami kimondottan az agykontrollal foglalkozik, a meditatív gyakorlatokkal kezdődik, sztem ez a legfontosabb. Van aki itt megáll, és elég is neki. Önmagában már ez is egy remek stresszoldó. Az öngyógyítás jellege, amire használom, az nagyjából abban merül ki, hogy ha fáj a fejem, nem is akárhogyan, amolyan migrénesen (biztosan sokan voltatok már ti is úgy, hogy semmi hatására nem akart elmúlni a fejfájásotok), akkor alkalmazom a módszert. Kb 5 perc alatt "elmúlasztom". Mindenképpen hozzáteszem, sokban múlik az egyénen, a hozzáálláson, hogy hiszünk e a dologban, pontosabban magunkban. Én úgy álltam hozzá anno, hogy lehet benne valami. A meditációt, a különböző meditatív szintekre való lejutást sokáig kell gyakorolni, nekem kb 1 év alatt fejlődött ki olyanra, amilyenre én akartam. Az első időszakban sűrün elaludtam, mérges is voltam, aztán rá kellett jönnöm, hogy amennyire idegesít ez, annyira nagy szerencsém van. Ma már erre is használom, ha nem tudok elaludni, akkor a segítségével igen könnyen megy. Sokkal jobban alszom, mélyebben, kipihentebben ébredek, nem úgy, mint a mosott szar. Relatíve kevés alvási idő is elég, ki tudom magam pihenni, ha kell 4 óra alatt annyira, hogy egy napot végighuzzak.(soxor van is rá szükségem :DDD ).
    Ha valaki komolyan gondolja, feltétlenül szerezze be az említett könyveket, és kiba sokat gyakoroljon. Most mondhatnám, hogy ismerek olyan embert, akinek igen komoly betegsége volt, és túlélte..de nem mondom, mert úgy sem hiszitek el. A lényeg, hogy én elhiszem, mert ismerem azt az embert. Szal sztem működik, ha vki többet akar kihúzni belőlem, az kérdezzen. De itt van a net, csak be kell ütni, hogy agykontrol a kugliba, és olvasni, olvasni, olvasni. Így elsőre ennyi. (nemtom, ki mit várt az írástól, ki mire volt kiváncsi, így elég nehéz vmit is írni)
    Tehát, ha vmi kérdés van, szívesen válaszolok.

    http://www.agykontroll.hu/
    http://www.agykontroll.hu/uzletek

    Ezt keressétek: Agykontroll Silva módszerével
    Üdv:
    Geller

    Kicsit bővebben leírja helyettem:Itt

    [ Szerkesztve ]

  • Geller72

    veterán

    A legutolsó linket, amit adtam, azt azért illesztettem be, hogy lássátok, a kereszténység mennyire ellene van a dolognak.. :DD . Ezt alátámasztani nem tudom, mert mint említettem, ilyen mélyen nem mentem bele és nem is akarok.

  • Geller72

    veterán

    válasz regent #56 üzenetére

    ..nekem vannak meredekebb sztorijaim is, de ezer száz, hogy kiröhögnek, tehát hagyjuk.. :-D
    ..tudod, van a spirál..időben előre, időben vissza...nagyon vissza...

Új hozzászólás Aktív témák