Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • regent

    aktív tag

    válasz regent #35 üzenetére

    Szóval elvégeztem a tanfolyamot, aztán nagyon-nagyon sokakhoz hasonlóan néhány hét-hónap után leálltam az egésszel. Addig persze halálra idegesítettem a kedvesem, a mindenre alkalmazott "és ezen is segít az Agykontroll" felkiáltással.
    Ez amúgy egy valós veszély. Az ember lusta, a technikák meg csak akkor működnek igazán jól (és akkor sem biztos, hogy látványosan) ha naponta vannak gyakorolva. Éppen miatt vannak ismétlő kurzusok. ha van hely, akkor ismétlők beülhetnek csökkentett áron azokra a napokra amik érdeklik őket. Én is ismételtem kétszer.

    Jó néhány "kész" technikát gyakorlunk be a tanfolyamon, de az igazi erőssége a módszernek az, hogy azután semmi nem korlátoz abban, hogy újakat találj ki, és alkalmazz.
    Használják a tanfolyamon a bicikli hasonlatot, szerintem nagyon találó.
    Azaz, a tanfolyam ad neked egy biciklit, amivel könnyebben, gyorsabban elérheted a célod. Persze előbb meg kell tanulnod biztonságosan hajtani, aztán meg nem szabad a kamrába állítani porosodni csak azért, mert leeresztett az egyik kereke.

    Amúgy tanulunk:ébredéskontrollt (nagyon hasznos, nagyon könnyű, szerintem az egyik leglátványosabb, leggyorsabban sikerélményt nyújtó technika), elalváskontrollt, gyógyítást (ön, és más gyógyítását is), memóriafogasok (ez jól hangzik, mindíg tervezem, hogy egyszer egy rakat sört nyerek vele fogadásból, de valahogy sosincs rá megfelelő alkalom, amúgy a való életben nem nagyon használható, legalábbis én nem tudtam sokra használni), és a végén a leginkább meglepő dolgot, ami sokaknál kiveri a biztosítékot.

    <{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

  • tlac

    nagyúr

    válasz regent #35 üzenetére

    kösz

    én a José Silva & Philip Miele: Agykontroll Silva módszerével című könynek futottam már többször neki, de aztán mindig abbahagytam
    pl. nem tudom, hogy mikor vagyok alfában :D
    és ez a könyből sem derült ki nekem

    ha viszket meg szabad-e vakarni, vagy tűrni kell, és kirekeszteni a tudatból

    melyik a helyes?
    tuti, ha megvakarom, akkor utána máshol is viszketni fog :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák