Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz fluidpwn #15700 üzenetére

    Ezt akár nyugodtan meg is spórolhattad volna (vagy legalább tennéd offba, ha már offolsz). Nem kell nekem senkit beállítani szellemi fogyatékosnak, te is kiállítod saját magadról a szegénységi bizonyítványt, sokat nem kell hozzátennem. Viszont!

    #1 Elvárható, hogy aki kérdéssel, problémával fordul másokhoz, az legalább az alapvető szükséges információkat megadja, különben miből találjuk ki, mi baja?
    #2 Ha már itt tartunk, eleve rossz topicban kérdezősködött, ez gamer fórumra vagy a Prog.hu-ra tartozó kérdés. Ennek ellenére szóba álltunk vele.
    #3 Éppen hogy ő kérdőjelezte meg az én hozzáértésemet (ha nem játszol vele, akkor úgysem tudod, miről van szó, minek áruljam el a nevét...) – valahogy így.
    #4 Segítettem: elmagyaráztam neki, hogy a BMP sokféle lehet, így a program sokféleképpen értelmezheti. Ez tartozik a tárgyhoz. Ezt te úgy látszik, átugrottad.
    #5 _Őhelyette_ enkezemmel kerestem rá a Google-ban a problémára, és linkeltem neki a témával foglalkozó külföldi topicok közül az egyiket. Végigolvastam néhányat, baromira nem volt élvezet, de megtettem, mert úgy látszott, még keresni és olvasni sem tud. (Mert akkor nem mással kerestetné a megoldást!)
    #6 Nem fölöslegesen beszélek a textúrázásról, ugyanis ez volt az alap probléma, amivel felkeresett minket! Én csupán rámutattam, hogy nem olyan egyszerű az egész, hogy összefirkálom, oszt jó lesz. Egyébként itt visszautalok a #3-ra!
    #7 Te mennyiben járultál hozzá a probléma megoldásához, azon kívül, hogy beszólsz? (De azt is szigorúan csak 30 naponta egyszer, amilyen aktivitást itt te mutatsz.) Mert én már segítettem pár embernek, olvass vissza néhány évet! A regisztrációd óta hány problémamegoldásban vetted ki a részed a 45 hozzászólásoddal? Vagy csak havonta beugatsz (bulldogkutya képépen) egyet valakinek, aztán odébbállsz? Ennyi erővel ezt is kár volt elküldeni.

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

  • BonFire

    veterán

    válasz fluidpwn #15715 üzenetére

    Akarsz beszélni róla?

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák