Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wyll

    őstag

    válasz Inv1sus #8298 üzenetére

    Hiszed vagy nem, a google találta nekem – na jó, némi noszogatás árán
    Nyugodtan mentsd le! Tessék :)

    képaláírás

    +a PhotoZoom nevű programot használtam a további nagyításához.

    Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

  • ViZion

    félisten

    válasz Inv1sus #8298 üzenetére

    Nem gond, ha mindenki csak vállat vereget abból nem lehet tanulni. Nem tökéletes visszanézve soha semelyik, ha nem lennének határidők, akkor soha nem lennének kész (van pár félkész tutorialom is a tutorial.hu -ra, de nem tartottam olyan jónak, hogy posztoljam...)

    Az Eldorádós azért így lebutítva tényleg fura, nyomtatva olvasható volt, de valóban lehetett volna pl. halvány világosabb raszter a szöveg alatt, hogy kiemelje (árnyékot kis betűknél nem szoktam erőltetni, esetleg ha kontrasztos, vagy bold).
    Retro betűk szvsz passzolnak a helyhez: kocsikerék, meg western-szerű fa minden benne.

    A DJ-snél felhívtam akinek a programfüzetébe készült, mert csak szöveget dobott át:
    mik ezek, hogy lehet törni, elválasztani, meg melyik az egyik név...melyik a másik, mert még vesszőkkel sem tagolták a szöveget. Azt mondta nem beszél velük, elküldjük amit csinálok és majd kiderül, mert fogalma sincs, de nem kérdezünk, mert az égő :o
    Szóval mindent egymás alá írtam, kész... :D Ja, itt van még egy bulis, jó zsúfolt :(( .

    Volt még pár hasonló, de én inkább minimalista vagyok, a zenészek meg még erre raknának pár pálmafát, meg splash ecseteket, ilyesmit...

    Imádom azokat a reklámokat, amik többek, mint reklám... uhh... ezek. SW 3 vagy az Eskom odab¤.

    Sajnos nálunk a hirdető akarja megtervezni, aminek a vége: kis helyen rengeteg termék, minden legyen kiemelve, vastagon, pirossal, keretben. Akkor szoktam röhögni, mikor szólnak, h jó lesz, de a tul. képpen töltelék szöveget is írjammá' olyan vastagabbal... uhh.
    És mindenkinek szóf¤sása van, pedig egy jó kép jobban üt szerintem.

    Ja! használtautós. Elmebeteg a kiagyaló, de leborulok :R

    KF-en meglepődtem... Hirdettek anno nálunk -ha jól emlékszem, de lehet a GAMF-al keverem :F -, de ott megtervezték wordben, és "ezt kérjük"... szal nem volt nagy kreatívkodás benne... tetszik (már a Te változatod).

    Huhh, de hosszú lett. Elnézést mindenkitől. :B

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák