Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Hirrus #14814 üzenetére

    Válaszoltunk. Ki kell ábrándítsalak: ez nem álom, ez a való világ. 2012 van jóember :D

    A Te konfigodba nem érdemes pénzt beleölni. Már eladhatatlan gyakorlatilag. DDR2 ram drága. Az alaplapod régi, ki tudja mennyit bír még? Tápod nem írtad, ha Codegen / Mercury vagy ilyesmi... akkor csere.

    Miért aggaszt a VGA memória sávszélessége? Nem játszani fogsz rajta... Mellesleg a GPU és a vRAM közötti sávszéllnek semmi köze az oprendszerhez, mindegy milyen OS-t futtatsz. A vRAM és a RAM típusa is teljesen lényegtelen egymáshoz képest. Ha nem játszol akkor DDR3 memóriás ócó VGA elég, írtam is a passzív 5450-et, jó ár/érték, ezeket rakom konfigba (nem, én nem gémer konfigokat rakok össze, hanem irodai, ill. meló specifikus konfigokat).

    Cégnél munkára (CS4, Corel) komplett konfigom 200k volt szoftverek nélkül, és még kellene bele vmi VGA is...
    Scannelés amúgy is megfogja a gépet, erre külön PC-t szoktak beállítani cégnél... Otthon meg türelmes legyél :)

    Az meg külön vicc, h amit leírunk azon derülsz, közben ha CS6 + ACAD van (ami alapból majd 7-800k), akkor ezekkel tisztában kellene lenned, vagy add lejjebb az igényeket (pl. CS2 + sketchup). :D

    Mit akartál hallani? VGA típust? Írtam, nem? Azt esetleg megéri beinvesztálni, mást nem.
    Az utolsó bekezdésedre nem is reagálnék, lévén idejössz, teljesen OFF kérdést teszel fel, linkelni nem tudsz, de bemásolod a komplett rendszerigényt teljesen feleslegesen. Megkapod a választ, kapsz javaslatokat és még a végére ez... >#>@&>#&>Đ&[at :R

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák