Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Dexter68 #770 üzenetére

    Ha oldalanként csinálom, kifutóval, akkor kilövésnél -gondolom- tudják melyiket nem kell nyomtatni (arra gondolok, hogy az ívekre oldalpár kerül, tehát az oldalaknak csak egyik oldalára kerül kifutó).

    Hmmm... Acrobatot nem használom, nem volt rá szükség mert cégnél munkatársam végzi ezt a részét, Ő Distillerrel szokott PDF-et csinálni, de a pontos mikéntjét nem tudom.
    Ha így csinálom, akkor az Acrobat kezeli a kifutókat, tehát nem fog bekavarni, ha minden oldalon hagyok? A 16 oldalt ID-ben meg facing pages nélkül megcsinálom, kifutóval, stb...

    Az a legrosszabb, hogy -ha összejön ez a meló- ezek külföldi nyomdába viszik a cuccot, tehát nem járható út, hogy megbeszélem a nyomdával mit és hogyan szeretnének.

    Tapasztalataim szerint a legjobb az, ha a nyomdával beszélek, mert amit a megrendelőnek elmondanak (és nem érti, de nem is érdekli, ez nem is gond), azt nem tudja elmondani nekem, úgy, hogy értsem is mi kell...

    Annyit tudok, hogy pdf kell a nyomdának... hajrá :F lehet jobban járnék, ha TIFF-eket küldenék oldalanként? Ehh, próbálkozom majdcsak kiderül mi lesz.
    Köszönöm :R a segítséget, Boldog Új Évet Neked és minden fórumozónak!

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák