Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    válasz GoTReX #2655 üzenetére

    Mi nem így? Ebből a mondatból hiányzik az állítmány, meg minden egyéb. A fenti leírásodnak megfelel, már amennyire értelmesen volt megfogalmazva az is. :DDD

    Neked kell megcsinálni. Itten mi azért vagyunk, ha valami bibi van, vagy nem boldogulsz vele, akkor megkérdezheted, hogy hogy kell csinálni. Én speciel úgy szoktam, hogy füzetbe vázlatolok vagy ötvenet, abból kiválasztom a két legkevésbé szart, és lefotózom, majd bedobom Illustratorba és megrajzolom. Miután eltöltöttem vele két és fél napot, és végre színe is lett, úgy döntök, hogy úgy szar az egész, ahogy van, és kidobom a halálba.

    Utána minden vázlat és elképzelés nélkül nekiállok random alakzatokat rajzolni és pakolászni, betűkkel variálni meg negatív terekkel szüttyögni mindenféle elképzelés nélkül, és ilyenkor általában szokott születni valami, ami végre már nekem is tetszik. Én nem vagyok jó fejben rajzolós típus. Nekem pakolásznom kell az elemeket meg összevissza variálnom, és úgy alakul ki a koncepció.

    [ Szerkesztve ]

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák