Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Feketelaszlo

    senior tag

    válasz Viktor0610 #57 üzenetére

    Hát ha ezt szemrehányásnak szántad, akkor valószínűleg teljesen igazad van, mert én nem írok sem túl sok, sem túl hasznos hozzászólást, melyekkel a fórum hírnevét öregbíteném és az igénybe vett fórumszolgáltatások árát kiegyenlíteném, de arra semmi szükség, hogy te a magad részéről szerénykedj, hiszen az általad itt kreált hozzáadott érték miatt (függetlenül attól, hogy telefonvásárlásról adsz tanácsot vagy valamelyik GSM szolgáltatót ekézed épp) sok száz ember kattint az oldalra. S közülük sokaknak nincs Adblockere. Azt, hogy közülük mennyien mennek át a fórumról cikkeket olvasni már képezheti vitatárgyát - el tudom képzelni, hogy ma már a fórum valójában sokkal értékesebb a hirdetők számára, mint a címlap (sőt, élnék a gyanúval, hogy ez így van) -, tehát abban elfogadható megalkuvás, hogy a fórumon legyen-e valamicske reklám, de ha a reklámblokkoló-blokkoló megakadályoz téged abban, hogy megírj egy olyan blogbejegyzést vagy fórumhozzászólást ami akár százas nagyságrendű Google-találatot meg külső linket eredményezne az oldalra (s így a reklámkattintásokra), akkor a lapcsalád végül is saját magát lövi lábon.
    De az szerintem nem is lehet kérdés, hogy - akármennyire is profi a fórumfelület - a tartalom termeli az igazi bevételt. Azt meg az utóbbi időben "mi", tagok gyártjuk (de főleg "ti", a legaktívabb fórumozók).

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák