Új hozzászólás Aktív témák

  • Hardboy

    tag

    Na srácok, nemnagyon megy ez a téma.... de azért leírok egy tapasztalot meg kérdést.

    Nah Hitach Feature tool az jó a Maxtor winyókhoz... nekem van 3 maxtor (2 PATA és egy SATA)és mindegyiknek hallhatóan le lehet halkítani a fejmozgását vele...
    DE most jön a csavar. a héten vettem egy negyedik Maxtor DiamondMax 10-es 300GB-os 16 mega keses SATA-s winyót. Beröffentem... Annyira kurva hangos a fejmozgás hogy mondom ez nemigaz.... tavaly vásárolt DiamondMax 9-es 160GB-os SATA-s winyóm millioszor halkabb... Nah elő a jólbevált Hitach Feature Tool legújabb verziója... De az új vinyón anyira lassan kezeli, hogy 15 perc volt mire eljutottam oda a programban hogy az új vinyón állítsam az acoustic levelt... Erre meg 5 perc várakozás után kiírja hogy NOT SUPPORTED vagy mi....
    Fasza, mondom.... 3 maxtorral gond nélkül megy, a hitachi feature tool, de a legujjab merevlemezzemmel anynit szarozik hogy hihetetlen, és a végén még azt is megkaptam hogy not supported...

    Akkor most mi van? nemhiszem el hogy a 300Gigás winyóm nemtámogatja a AM-et... Tud valaki esetleg valami más lehetőséget ennek álíltására? hátha csak az HFT és az új maxtor vinyóm veszett ösze valamiért...

    AMD A64 3000+, Gigabyte nForce 4 4x (K8NF-9), 1GB Kingmax DDR400, Gigabyte GF6600GT (NX66T128VP), 300GB Maxtor S-ATA + 750GB Samsung HD753LJ S-ATA2

Új hozzászólás Aktív témák