Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yoba

    csendes tag

    Üdv Mindenkinek!

    Van egy Acer aspire 5552 laptopom. Érthetetlen okokból néha-néha elkezdi tekerni a vinyót, ilyenkor megáll minden a gépen 5-120 másodpercig. Ha netezek, akkor a böngésző; ha filmet nézek, vagy zenét hallgatok, akkor a lejátszó; ha bármilyen játék megy, akkor az áll meg. Teljesen hektikusan csinálja, valamikor napokig semmi, aztán órákig 3 percenként megfagy. Ilyenkor egyébként az kurzort lehet mozgatni az egérrel; ezen kívül semmilyen más reakció/visszajelzés nem jön a géptől.

    A masina:

    Acer Aspire 5552
    WIN7 x32

    Amiket próbáltam:

    - leszedtem windowst, újraraktam ->semmi
    - leállítottam minden futó programot, amit csak tudtam ->semmi
    - feltelepítettem más progikat, mint amit használok (pl más vírusirtó, más lejátszó, más böngésző, stb.) ->semmi
    - frissítettem a BIOS-t ->semmi (azóta folyamatosan világít a HDD led, de ez már nem is érdekelne...)
    - felraktam WIN7 x64-et (most is az fut) ->semmi
    - a fentiek tetszőleges egyidejű kombinálása ->semmi

    Újra akartam húzni a jól bevált XP-vel, de az ACER nem csinált XP-s drivert ehhez a talicskához. Ha valaki találkozott hasonlóval, vagy tud megoldást a problémára, kérem jelezze!

    Előre is kösz.
    Robi

  • Yoba

    csendes tag

    válasz Peak #22773 üzenetére

    Úgy érted, régebbit?
    Most a legfrisseb van rajta az acer oldaláról letöltve. Korábbi vindózzal (úgy értem pár hónappal ezelőtti telepítés) az akkori legfrissebb volt rajta, ami régebbi a mostaninál.

    Mindenesetre köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák