Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grunge

    addikt

    válasz buherka #359 üzenetére

    köszi viszont! igy is van, a használt cuccokkal vigyázni kell! a videokari és a táp is használt de ezekre is böven van gari igy nyugodt szivel vettem meg. abban teljesen egyetértek h tápon nem szabad sporolni! a tápom elözö tulja kb 1 hétig használta (hasonlot vett mint a tiéd), teljesen ujszerü állapotban olt, még egy hangyamaréknyi por sem volt rajta/benne. egy bajom van vele, h nem moduláris:) Ramot ujonnan anno juli végén vettem Ösember-töl, jo kis tuning modulok (élettartam gari), akkor még ugy volt h quadgt-m lesz. ismerösnek szoltam h kéne pár cucc.azt mondta, persze irjam le neki, meghozza nagykeráron...erre ott találtam magam h novemberben még mindig nem volt gép mert nem ért rá, meg tököm tudja...neki se szolok többet...mondjuk igy hogy javában zaljott az egyetemi élet anyira nem is hiányzott:) de decemberben meguntam a várakozást és beszereztem mindent innen ph-rol. vásárlást megelözöen sok tesztet olvastam, és végülis a fatal1ty meleltt döntöttem, mondván h abit, van rajt 2 ide, meg nagyon faxán néz ki:D jelenleg a videokari a leggyengébb lánccszem, 88ra nem maradt lovém talán késöbb kap egy gt-t:) sztem az adott keretböl jo kis gépet raktam össze :C ma meghuzom még egy picit ;]

    [ Szerkesztve ]

    159 SW 1.9 jtdm <3

Új hozzászólás Aktív témák