Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz XinAgent #8538 üzenetére

    Nekem volt ilyen Wau2 székem majd 3 évig. Marha kényelmes volt kb. fél-1 évig, aztán megnyúlt rajta a mesh, mind az ülőfelületen, mind a háttámlán, és utána olyan volt mintha hintaágyba ülnék, fájt is benne mindenem. El is adtam.
    (Ültem egy Aeron-ban is 6 évig napi szinten, az 6 év után is olyan feszes volt mint az új. Persze nem egy árkategória, csak mondom hogy létezik jó mesh is.)

    Ha ezt választod, mindenképp a FAB verziót vedd, a mesh kuka.
    Amit még tudok róla mondani:

    - Fejtámla tűrhető, de a mechanikája elég gyenge, ha egy picit rátámaszkodik valaki, egyből lecsúszik
    - Az ülőfelület eleje valamiért számomra nem volt jó, folyton zsibbadtak benne a lábaim, de ez lehet hogy e megnyúlt mesh miatti süppedés miatt volt
    - A kartámlák mechanikája is elég gyenge, azok is könnyen lecsúsznak, és elég kemények is
    - a mesh-t nem tudtam rendesen kitisztítani, nekem a szürke mesh volt, de egy év alatt 3 árnyalattal sötétebb lett, és nem tudtam az eredetit visszahozni akárhogy sikáltam. Bár lehet csak én voltam béna, de azt írják ezt csak szappanos vízzel kell lemosni, nekem ez nem jött össze.
    - Az ülőfelület két oldalt kávás, tehát nagyon helyezkedni nem lehet rajta, középen ülsz egyenesen és punktum. (Ez nem feltétlen hátrány, de nekem nem jött be).
    És ahogy nézem a FAB verzió ülőfelülete még a mesh-nél is kávásabb kétoldalt, ezt vedd számításba.

    Most egy Haworth Zody-t használok, azt kell mondjam ez kategóriákkal jobb, de ehhez nagyban hozzátesz hogy ez előző a megnyúlt mesh miatt már nagyon szar volt. A mostanimon nincs fejtámla, és nem mondanám hogy hiányzik.
    De persze ez egyéni preferencia.

    Summárum, a mesh verziót semmiképpen sem ajánlom.

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Új hozzászólás Aktív témák