Új hozzászólás Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    válasz ZOLL30 #9715 üzenetére

    Én semmit sem tudok róla, de itt vagy teszt amiben a srác elég jól elmondja a pozitív és negatív oldalait is.
    Ami nekem így ránézésre eszembe jut:

    - formára egy aeron koppintásnak tűnik, ami nem baj, de az a deréktámasz nekem nagyon durvának tűnik. Bár a tesztekben azt mondják nagyon puha, de nem túlságosan állítható.
    - azt tartsd szem előtt, hogy a noname-ebb székeken a mesh hajlamos megnyúlni viszonylag hamar, és ha ez megtörténik, hiába volt az elején kényelmes, utána lecsó, nem tart.
    - ha külföldről rendelsz, a gari elég nagy szopó lehet. Ha neadjisten saját költségen kell visszaküldened, az eléggé zsebbenyúlós.

    A döntés a tiéd, de én egy bepróbált márkát vennék inkább használtan, azzal nem érhet meglepetés.

    Sokszor leírtam már, én anno egy ilyet vettem, nem volt jó döntés, el is kellett adjam (szétnyúlt a háló).
    Viszont van szövet verziója, azt érdemes lehet kipróbálni, az nem tud megnyúlni.

    [ Szerkesztve ]

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Új hozzászólás Aktív témák