Új hozzászólás Aktív témák

  • MDMA

    tag

    Én néztem a Scret Lab irodai szék márkáját a Neue Chair-t is, de egyrészt ebben sincs szinkron mechanika, másrészt sehol sem lehet kipróbálni. [link]
    A visszaküldési feltételek pedig nem igazán vevőbarátak. Ha nem szereled össze (??), akkor csak a szállítási költséget bukod, de ha használt, akkor 20%-ot levesznek átvizsgálás címen és a szállítási ktg-et is bukod. Tehát egy próba akár 150 Eurba is kerülhet. Azt köszi nem.
    Én nagyon csalódott vagyok a kínálattal kapcsolatban. :((
    Még a 300+-os kategóriában is lötyögő, össze-vissza csúszkáló kartámaszok vannak; olcsó, bakelit hatású alkatrészek a támlában, amik pár év alatt elrepednek vagy kikopnak majd. Nincs állítható deréktámasz vagy csak egy irányban és már a bemutató terméknek sincs tartása. Nekidőlsz és elforog onnan, ahova bepattintottad. :(((
    Ma voltam pl. az antares bemutató teremben és még a zászlóshajó ergohuman szék [link] is ilyen alap hiányosságokkal van tele. :F
    Tényleg csak a Hermann Millert érdemes megvenni? Miért nem tudja senki lemásolni végre valamilyen értelmes minőségben? :W

    Bocsköszi

Új hozzászólás Aktív témák