Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    válasz Valaki87 #436 üzenetére

    Jysk Trige?

    Annyira akcios 30k-ert, hogy novemberben 25k-ert vettem, szinten "akcioban".

    Kb. annyi is lehet a realis ara, csak ket akcio kozott felviszik 50-60k-ra, hogy legyen mit athuzni a reklamujsagban. :W

    Ugyan hasonlit az elozo, Antares Alfa 066 fotelemre (az kb. 40k korul mozgott, amig lehetett kapni.), DE fenyevekkel gyengebb minosegu:
    - nem tudom, mi ez a fenyes fekete muanyag ize rajta, valami textilbornek csufoljak (regi fotelem tehenbol volt, csak az apolas hianya miatt szetrepedt+szakadt)
    - sokkal gyengebben van tomve az ulo+hattamlaja, regi fotelem 10 ev nyuzas utan is kemenyebb volt, mint ez 2 honap utan.
    - csak a karfak tartjak ossze az ulo+hattamlat (Alfa 066-on volt egy massziv acel L alaku pant a ketto kozott, igy kettetort, meg hianyos csavarzatu karfakkal is tartott a hata)
    - csak hinta ON/OFF letezik (elozo fotelem aljan tekerovel lehetett allitani a rugo kemenyseget is, hogy mennyire akarjon felegyenesedni.)

    Ja, miota szeket csereltem, a szokasos felig fekve szamitogepezestol folyamatosan faj a hatam, derekam.
    Regi fotellel nem fajt ennyire.

    [ Szerkesztve ]

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák