Keresés

Aktív témák

  • Protoss

    senior tag

    Tudtommal is az ellenörzés első lépése, hogy legyen mit vizsgálni :) (azaz volt visszaigénylés),
    második lépcső, hogy csak bejelentés vagy alapos gyanu (pl.: nem tudtad felmutatni az SZJA bevallásodat alátámasztó bizonylatokat) esetén vonul ki (magánszemélyről beszélek!!!) bejelntés nélkül az apeh ellenőrizni. Tovább első körben neked kell bemenned az Apeh irodára. A bsa-nak külön engedélyek is kellenek... stb.

    A másik oldal, annyira nem kell ugatni, hogy mekkora átvágás! Mert vannak olyan családok ahol a szülők nem hajlandók vagy nem tudnak (más nóta, hogy lehet, hogy nincs is annyi adójuk) másképpen a gyereknek gépet venni. Viszont mikor a gyerkőc megpendíti: Nem mindegy anya/apa, hogy azt a 60 eFt az államnak adod vagy inkább veszel nekem valami hw?
    Tehát legalább valamit tettek, vannak hibák a rendszerben (pl.: ár, nem lehet alaplapot venni stb.) Ha jobb üzletet tudsz válaszd azt! Senki nem fogja átmetszeni a torkodat. :)

    Speciel én örülnék, ha utánnam még visszaigényelhető lenne, mert bizony éves szinten hw fejlesztésre nekem sincs 120 eFt (árkorrekcióval 90 eFt ;]).

    Ne glettelj, a vakolás jobb

Aktív témák