Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Kari1 #519 üzenetére

    Ez szerintem röhej, és nonsense.
    Ezeket gyárban csomagolják futószalagon... Ott nem úgy megy, hogy egyikbe teszek, másikba meg nem.
    Btw 3 napon belül vissza lehet cserélni szó nélkül. Hajrá.

  • Dany007

    veterán

    Szeretném felíratni a híres nevezetes ExtremDigital nevezetű webáruházat.

    A történet egyszerű, barátnőm karácsonyra meg akart lepni egy logitech mx 1100-as egérrel.
    A rendelését December 3.-án (!) adta le, és nemhogy karácsonyig, de mind a mai napig nem érkezett meg!!!
    Egyszerűen hihetetlen, hiper szuper webáruháznak tartja / reklámoztatja magát az ExtremDigital, és 4 hét alatt nem képes leszállítani egy egeret!
    Anno, amikor a modell helikopteremet rendeltem 2 hét alatt megjött Kínából úgy, hogy az utolsó 3 munkanapot a vámon töltötte már itthon Magyarországon!
    Katasztrófa, hogy egy hónap alatt egy ilyen 'nagy' webáruház nem képes beszerezni, illetve leszállítani egy egyszerű, népszerű terméket. Mégcsak nem is ritkaságról van szó.

    Azonkívül a hozzáállásuk is katasztrofális! December 3.-a óta vagy 3x telefonált b.nőm az ügyben. Mind a 3 alkalommal hitegették, hogy mostmár pár nap és meglesz. Sőt (!) olyat is hazudtak, hogy már bent van a raktárban és két nap múlva küldik! Persze nem jött meg. És még arra se voltak képesek, hogy telefonon szóljanak! E mellett még több e-mailt is írt nekik. Amiben válaszul valami 'kereskedelmi vezető' ígérte meg, hogy karácsonyig mindenképpen megjön a termék... Persze, hogy nem jött meg!

    És értem én, hogy karácsonyi csúcsforgalom van. De könyörgöm, nem 1-2 héttel 24.-e előtt lett megrendelve! Hanem Dec. 3.-án! Hát akkor mégis mikor adja le az ember a megrendelést karácsonyi ajándékra? Októberben? Röhej.

    Szóval katasztrófa, hogy ilyet megengednek maguknak! Az biztos, hogy én a jövőben elkerülöm ezt a mocskot.

Új hozzászólás Aktív témák