Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Burki

    aktív tag

    Sziasztok,

    Videokártya vásárlás előtt állok, és nem szívesen adnék ki 90 ezer forintot anélkül,hogy körbejárnám a boltokat, és a legjobb helyet válasszam ki.

    Úgy néz ki,hogy a kedvező ár mögött mindig valami probléma rejtőzik. (Rejtett költségek, valótlan adatok, support teljes hiánya, stb...)

    A versenyzők a következők, egyelőre csak az ár alapján: iPon, Aqua, PCX, BestByte.

    Sajnos az árgép, árukereső vásárlói véleményeit, illetve az itteni hozzászólásokat olvasgatva majdnem az összesről rossz tapasztalatokat találok.

    Ha a fentebb felsoroltak közül kellene választani, melyik lenne a befutó? Garanciális ügyintézés és korrektség szempontjából. Van esetleg olyan ajánlott webshop, ahol korrektek, és mindez a korrektség nem kerül 10-15 ezer forinttal többe?

    Előre is köszönöm a segítséget!

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Zaied #1986 üzenetére

    PCX-nél nagyon zavar,hogy a webshopon feltüntetett listaár csak addig jobb a versenytársakénál, amíg kosárba nem teszed a terméket. 450 Ft-ot legombolni a vásárlóról azért,hogy személyes átvételnél kp-ban fizethessek nekem kicsit pofátlannak tűnik. Nem az összeg zavar, hanem az elvek.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem Aqua lesz. Arra jutottam,hogy teljesen mindegy, hogy mit választok, szarba bárhol bele lehet futni.

    Hardverker, ami barátok tapasztalatai alapján megbízhatónak minősül (eddig), alsó hangon egy 10essel drágább.
    PCX-nél a kedvező listaárra jön még a csomagolás (WTF?!?!?! ha nem fizetek csomagolási díjat, megkapom egy zacskóban?), szállítási biztosítás, készpénzes fizetés lehetősége, stb stb, amivel már nem annyival olcsóbb, hogy a gariztatás esetén felmerülő szopással együtt megérje.
    iPon, ahol a termékek alatti kommentek túlnyomó többségéből is a cég savazása ömlik különféle remek problémák miatt.
    BestByte, ahol a vásárlói félemények aránya 3-1 a negatív tapasztalatok javára.

    A legkevesebb szart eddig az Aqua-ról olvastam, így marad ez.

    Az viszont borzasztó számomra, hogy itt tart ma Magyarországon a kereskedelem. Félreértés ne essék, nem akarok offolni, vagy mély szociológiai értekezést nyitni a kérdésről,de azért a kíváncsiság csak felteszi a kérdést bennem.

    Ennyire nehéz ma Magyarországon színvonalas webshopot üzemeltetni? Az alkalmazottak nemtörődömsége az okat? Vagy a tulajdonos szarik bele? Vagy esetleg a magas közterhek miatt csak így éri meg?

    Mert hogy kereslet lenne egy korrekt informatikai boltra, az tuti.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

  • Burki

    aktív tag

    válasz Zaied #1996 üzenetére

    Oázisból vettem két éve a monitorom. Az első ilyen nagyobb webshopos rendelésem volt, kicsit féltem is tőle, de annyira gördülékenyen zajlott,hogy sok cég példát vehetne róluk.

    Közben leadtam a megrendelést az Aqua-nál. Remélem nem döntöttem rosszul.

    Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

Új hozzászólás Aktív témák