Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hejesírásó

    senior tag

    válasz Baboon #510 üzenetére

    nagyon kemény.

    látom jó topicot találtam szeretem olvasni a tirpákságokat amiket boltosok csinálnak!

    :D

    :R

    +1 rendszeres olvasó. :R

  • hejesírásó

    senior tag

    Na ha már idetévedtem engedjétek meg h szídjam a "kedvenc" boltomat:

    user's

    Vettem egeret 7 k ért. fél év után a görgője tönkrement. bevittem. nézik nagy szemekkel kérdezik, h ez mi? Hát mondom egér és hoztam gariztatni mert szétment a görgője.

    Megnézi..ez nem rendeltetés szeru használattól ment szét!
    Miért? Ez egy görgő én meg görgettem, sztem ha egy görgőt görgetek az rendeltetés szeru használat.
    De biztosan baromkodtam vele vagy csináltam vele vmit mert h ez jgy magától nem megy tönkre.

    Hát pedig magától ment tönkre és be AKAROM gariztatni.
    Még kb 10 perc huzavona után, mikor már állt mögöttem a sor és kezdett kellemetlen lenni a dolog nekik ( negatív reklám ) akkor bevételezték. A lapra persze ráírták h nem rendeltetés szeru használat, és a lapot odadugták az orrom elé sietősen h írjam alá....remélték h mint az átlag vevő nem fogom elolvasni. Elolvastam, mondom h ezt nem írom alá, nem fedi a valóságot én rendeltetés.bla bla.
    Mindenki hogy jól hallja mondtam h most szándékosan át akar verni? Itt jgy szoktak bánni a vevőkkel? megvezetik őket? stbstb na itt betelt náluk a pohár. Mondták h igazából garis ügyintézés csak 4 és 5 között van du. akkor jöjjek vissza.
    persze mert akkor már senki se vásárol és nem zavarom a boltolásukat ;]

    Erre mondtam, h ha most nem veszi át megyek a fogyasztóvédelemhez mert megtagadták a gariztatást amihez jogom van.

    Nyomtattak új jvet aláírtam ennyi.

    Ezt követően a x@ros egeremre 2,5 hónapot vártam. Mint késöbb kiderült azért volt 2,5 hónap mert ők csak 1,5 hónapnál küldték el a nagykerhez, mert h akkor jött össze egy nagyobb adag garis cucc és így költséghatékony.
    Ez milyen mentalitás? Bp-i a bolt. Bp-en vittem be a cuccot, a nagyker is Bp-i.
    Heti egyszer minimum járnak a kiskerek a nagykereiknél, mert a bp-i boltoknak azért van forgalma rendesen. Vannak kiskerek akik minden nap járják a nagykereket pl.: redtower.

    Ezt követően kicserélték egeret átvételnél azért még odaböktek h örüljek neki mert legközelebb ha vmit én barmolok szét akkor azt hozzám fogják vágni!
    Persze a bolt akkor üres volt ;]
    Itt jó h nem vertem össze a boltosokat.

    Ezt követően HÜLYE voltam mert vettem egy MSI notit is, pont akkor amikor volt a notikban az az nvidiás hercehurca. Hát én is kifogtam egyet ami nem bírta még egy hónapig sem. Ára 300k volt szval nem occsó noti. nem pár ezer forintot hoztam a konyhára.
    cserébe elvárná az ember h ennek megfelelő legyen az ügyintézés.

    a notit kérdeztem h mennyi idő alatt intézik el? Amikor leadtam max 2 hetet mondtak rá, ebből lett 1 hónap. Ekkor bementem és megmondtam h nekem már nagyon kéne munkához az a noti mit lehet tenni? ŐŐ hát még itt van mert még nem vittük be nagykerbe!!!!!

    megint jó volt h nem volt nálam balta.

    A végén abban maradtunk, h tulajdon képpen megcsinálhatom azt h beviszem egyenesen a szakszervízbe :Y
    Ha én mint vevő kérem h gyors legyen az ügyintézés, és kifejezetten kiemelem h nekem ez fontos akkor ezt miért nem mondták meg ott helyben?

    A szakszervíz pikk pakk elintézte, de ez más téma (MSI, Lenovo, stb notik magyar szervize).

    Azért mentem oda notit venni a zegeres dolog után mert 15k val olcsóbb volt mint bármelyik másik bolt. ez van. és akkor amikor vettem még nem hozták nyílvánosságra az nvidi féle notis turpisságot.

    Szval a

    users-ről a következő a véleményem:

    -Hazudnak
    -Bunkók
    -Ahol tudják megrövidítik és
    -Hülyére veszik a vevőket

  • hejesírásó

    senior tag

    válasz Gyuri27 #688 üzenetére

    amelyik a szerviz a Damjanich utcai.

    nekem a redtower a kedvencem, kedvesek, aznapi rendelést aznapra hoznak, korrektek, néha jók az áraik is. garinál nem szívóznak. kicsit tukmálósak, de hamar leállnak vele ha látják h tapasztalt user vagy.

    extreme digitalban bénák az eladók és duplán kell sorban várni és még drága is igen gyakran, de gariztatásban no 1. tojnak bele mindenbe. :C

    [ Szerkesztve ]

  • hejesírásó

    senior tag

    válasz Gyuri27 #694 üzenetére

    ahol tisztességesebbek azoknak nehezebb dolga van rövid és közép távon. :))

Új hozzászólás Aktív témák