Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pacák

    senior tag

    Most az előbb, olyan 21 óra körül csöngetnek - vajon kit esz ide a fene' ilyenkor - éppen a nagyobbal alkudoztam a fürdés, fogmosás, lefekvés elkezdéséről.
    - SrrrrrkraccssssSrrrŐrmesterSrrrrKrssssvagyoksrrrr a srrrrssss kapitányságról... (Erősen zajos mostanság a kaputelefon.) Visszakérdeztem megerősítést várva, hogy jól értettem -e, mert kb. ennyit értettem az egészből - és közben igyekeztem a eltalálni egy olyan helyzetet a telefonnal, amikor nem sistereg.
    - XY őrmester vagyok, a ... kapitányságról. Beszélhetnénk személyesen? - ismételte meg.
    - Pillanat - rövid bénázás a gombokkal, mert sötét volt az előszobában. Villanyt kapcsoltam, aztán nyitottam a gombbal az ajtót - majd vad rohangálás alsógatyában - meleg van, hogy: - Mit is kapjak fel? Egy rövidgatya ki a szekrényből - hopp. :DDD
    Na, - kérdeztem magamban - mit szeretne tőlünk az őrmester? Talán a szomszéd tanárnő kerékpárja miatt nyomoznak, amit a lezárt folyóson tárolt és ellopták onnan? - Akkor zseniális esténk lesz, a kicsi még nem alszik mert fogzik és nyűgös, a nagyobbnak meg lesz még egy ok, amiért nem kell lefeküdni. :U
    - Felérnek a lifttel, még egyszer rákérdez, hogy én én vagyok -e, aztán elővesz egy személyit, felolvassa róla a párom nevét, hogy ismerem -e? - Hát hogyne. - Szólok a páromnak - jön a kicsivel a karján. A rendőrnő meg ekkor mutat egy ismerős táskát - itt kezd kicsúszni egy pillanatra a talaj a lábam alól. - A párom táskája az. :Y
    - Hol hagyhatta el? - Hangzott a kérdés.
    - A ... játszótéren. - Tényleg a párom táskája volt az. Errefelé este 8 -kor zárnak a játszóterek, a biztonsági őrök találták meg a táskát záráskor, a padon, ahol a párom fél hét felé felejtette. Ők szóltak a rendőröknek, ők meg úgy gondolták, hogy gyorsabb lesz, ha személyesen átadják és nem - a hosszabbik - Önkormányzaton leadós úton juttatják vissza. Semmi nem hiányzik a párom dolgaiból. Ennek ellenére végigfutott bennem, hogy mi történt volna, ha nem ők találják meg. Gyorsan elköszöntek, még megköszönni sem nagyon volt időnk, én meg lerogytam a székbe a nagyszobában és kicsit lefehéredtem. Most utólag ég a képem, hogy nem kínáltuk meg őket egy kávéval, vagy üdítővel legalább.

    :R -> Ennek a smile -nak a kódja pont az R.

    Nuclear launch detected

  • Pacák

    senior tag

    válasz Vertigo18 #4042 üzenetére

    Éppen ezért nem írtam várost, és vettem ki az adataimból is a nevét. :)

    Nuclear launch detected

  • Pacák

    senior tag

    válasz biggamer #4484 üzenetére

    Ahogy olvasgattam az indexes cikket, nekem a Punisher egyik jelente villant be, amikor a fôszereplôt megpróbálják szitává lyukasztani a Pontiac GTO -ban.
    - Erre válaszul "begombolkozik":
    :)

    Bôvebben. :)

    [ Szerkesztve ]

    Nuclear launch detected

Új hozzászólás Aktív témák