Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz káen #7288 üzenetére

    pár szakszervezeti vezetőt ki is tiltottak a parlamentből mert biztonsági kockázatot jelentettek...
    röhej ;]

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

  • Reno7

    senior tag

    válasz káen #7288 üzenetére

    Az első fele: Az eredményt láthatod. Anyagi függetlenséget amúgy úgy értettem, hogy a szakszervezeti vezetők a rendőrség alkalmazottai. Úgy elég nehéz ugrálni. Nézd meg, mi lett Árok Kornéllal, Szima Judittal.

    Nyilván ebben az esetben főállású szakszervezeti vezető lenne a megoldás (ami drága), Árok Kornél politikus lett Kónyával együtt és a Bajnai nem tudom milyen pártjával karöltve akarnak bejutni a parlamentbe, Szima Judit meg mintha sikkasztott volna nem?
    Egyébként havi 900 Ft 5000 embertől elég szép összeg, mire megy az el?

    Kérlek, írd le, szerinted hogyan lehetne elérni ezt a támogatást.

    Kezdetnek nem lenne rossz mondjuk a rendőrség alapvető problémáit megismertetni ez emberekkel, mivel a közmédiából az jön le hogy nincs túl sok gondja a rendőrségnek a létszámhiányt leszámítva (az én olvasatomban, meg néhány embert hallva persze). Vagy azt hogy a gazdasági minisztériumból mondják meg hogy jövő évben mennyi bevétele lesz a rendőrségnek, amit mondjuk kvótázással próbálnak megoldani, és nem azért táborozik az út mentén mert nincs jobb dolga a rendőrnek. Első körben azt kéne bemutatni a publikumnak hogy miért olyan gyenguska a rendőrség amilyen. Én valami ilyesmire gondolok, nyilván ehhez minimum egy jól összeszedett médiakampány kéne a szakszervezetek részéről.

    My SHAMAN is so overpowerd, I once cast a frostshock in Summerspring, now its called Winterspring.

Új hozzászólás Aktív témák