Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti05

    őstag

    válasz sasa311 #1563 üzenetére

    Az első hozzászólásomban írtam, hogy meleg felvonuláson, testi sértésért kaptak 30e forint bírságot. Ahhoz képest én sehol nem vagyok.

    Nem értettem félre, azt mondta a rendőr, hogy 30e forint maximum, de hozzátette, hogy Ú nem tudja megmondani (mert ezt még legalább kétszer megkérdeztem), viszont ilyesmire számítsak.

    Az viszont biztos, hogyha enyhébb lesz a büntetés, kapok magamtól ajándékba egy svájcibicskát, amit hordok majd, és eléggé hozzám nőtt a pillangókés is, de az majd itthon fog figyelni.

    Elég szerencsétlen eset. Főleg, hogy a véletlenek hozták így. Haverom rengeteget késett, azért mentünk le ilyen későn, aztán nem is arra indultunk, csak még el akart szívni egy szál cigit...övtáskám is majdnem itthon felejtette(abban volt a kés), úgyhogy ennek valamiért így kellett lennie.

    Az jogos, hogy a szúróeszközt nem kapom vissza?

    A szigorítás biztos, haverom is mondta, hogy régebben csak elvették, és szóltak, hogy ezt mégegyszer ne. Most is szóltak, de az már a rendőrségen volt, miután mindent kitöltöttem és aláírtam :(((

    Köszönöm a válaszokat.

    A lassúság és a sok alvás része a túlélési stratégiámnak...

Új hozzászólás Aktív témák