Új hozzászólás Aktív témák

  • Kicker

    senior tag

    válasz Bhoeurh #160 üzenetére

    egye fene, de egyszer már irtam vhova...
    2003ban bulizni voltam, kocsival és akkor még jó kamasz módjára, spangli is becsúszott az este folyamán, illetve én állat még a maradék kis borsoszemnyit is magamnál hagytam... és a yardok leállítottak én meg meglepődött fejjel elkezdtem habogni összevissza... majdnem kidumáltam a szitut, hogy a akik velem voltak errről nem tudnak semmit, blabla, azt aszongya átkutatjuk a verdát... de jobban járok ha odaadom mintha ő találná meg... odaadtam és jol rábasztam... bevittek vér, vizelet... amfetamint is mutatott ki (nem is értem mért... :)) ) de szerencsére a házkutatást megúsztam, annyira azért megsajnált az éjszakai ügyeletes... de a többi akik benn voltak este nagyon faszok voltak, kérdésekkel, beszólásokkal aláztak, nem olyan durván, de nagyon rossz volt akkor, pedig nem vagyok se bűnöző se semmi... na mind1... de ezért a szar törvény is hibás nem csak ők... jó mondjuk én is hülye voltam, de nem bűnöző!!!! ennyiért el is ítélhettek volna!!! de szerencsére 2003ban már enyhítettek a törvényen (elterelés intézménye).. .szal járhattam elterelésre... :)) fasza volt...

    no és 3évi csend után 2hete megint betliztem... ittas vezetés... helyi fakabátok lekapcsoltak... 4.7et fújtam, 5.1nél azonnal veszik el... de nem volt nálam jogsi sem, ja és annyira rugalmatlanok voltak, hogy mielőtt lehívtak volna megálltam és kiszálltam a kocsiból és mondtam hogy nem vezettem, lezárom a kocsit és nem is láttuk egymást... nem jött be... azt végül nyilatkoznom kellett hogy ittam, azt annyi, msot meg várom a levelüket...

    korrupciót még nem vettem igénybe de ismerek olyat akiknek szinte mindent elkennek... én meg pár hülyeség miatt szopok...

    Arról ismerik futball körökben, hogy egyik meccsén kettőt bólintott, egy gólt és egy nézőt.... muhaha

Új hozzászólás Aktív témák