Új hozzászólás Aktív témák

  • Kagylo

    tag

    jaj, hát van még egy nagyon komoly sztorim:

    már jo régen költöztünk ide, ahol most lakunk.

    Amelyik nap költöztünk, persze jöttek a haverok segíteni.

    A nap végen anyám mindenkit meg akarta hivni egy koccintásra, hát én bevállaltam a sofőrködést jó házi gazda révén.

    Vége a piálásnak,viszem haza a srácok egy régi, kereklámpás, 123-as Mercivel (valakik csak dinnyés mercinek hívják), de még álljunk meg valahol cigizni.

    Megállunk, cigizünk, a fő út mellett egy bolt előtt {mindig oda járunk ki}

    Megjelenik a yard. '''Estét Kívánok!''
    Mindenkit leigazoltatnak,hozá tartozik a sztorihoz,hogy a költözés miatt mindenki melós ruhában, koszosan,fáradtan,többiek berúgva.

    Mondja zsernyák,hogy körbenézne egy kicsit. Csomagtartó kinyit, hát az tele volt mindenféle szerszámmal : fűrész,kalapács,véső,csavarhúzok,meg amit el lehet képzelni.

    Kérdezte,honnan, hova jövünk. Majd folytatva a kutatást benéz a kesztyűtartoba,bent volt az övtáskám, azt mondta belenéz {bár nem tudom,hogy ehez van e joga, de végülis ez már motozás}. Táska hátuljában tele volt dohánnyal,mert a cigit mindig ott tartom.

    Mi ez itt? Marihuána? - megszagolta. Kinyitja az elejét, tiszta fehér por volt,mintha kokain lenne. Már röhögva szagolta meg.

    Benéz a könyöklő alá, hát meg egy gáz-spray volt. Kioktatás 1 : '' ez nem is tarthatna magánál, ehez engedély kell, de mivel az autóban volt,onnan nem vehetek el semmit, mert az már magántulajdon ! {akkor meg mit kutatott benne :F }, fújja ki belőle ott ároknál.

    Én nem voltam rá hajlandó.

    Kis magyarázás után folytatja tovább. Vezetőülés mellett bal oldalt meg volt egy pajszer,persze azt is megtalálta. ''Minek van ez magánál?'' Önvédelemből!!!

    Kioktatás 2: '' hát tudja, hogy ez semmire nem jo,mert mire ezt maga előkaparja,addigra már rég beverték az ablakot baseball ütővel,és a maga feje meg a túl oldalt jön kifele''

    ''Azér jo az ott,engem megnyugtat''.

    Azt mondták, hogyha megállunk valahol beszélgetni, ne itt a bolt előtt,mert elég sűrűn feltörik,ne akarjunk magunknak bajt.

    Végülis korrektek voltak.


    Egy másik sztori,de csak egy kicsi belőle: kerületünk egyik ''maffiózója'' betalált magának minket éjszaka,azt hitte, hogy mi máztunk be a keretjébe {alig birtunk a lábunkon állni,olyan részegek voltunk}, két rendőrrel volt, és úgy beszélt velü,mint a kutyával,azok teljesen becsicskultak neki.

    Többet nem mondok, de teljesen ép bőrrel megúsztuk az éjszakát :))


Új hozzászólás Aktív témák