Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz gulasoft #53894 üzenetére

    Én mostanában nem tudom olyan aktivitással használni-tesztelni, hogy 14 nap alatt mindent megnézzek ami érdekel és kitapasztaljam az apróbb hibáit is. (lakásfelújítás rulez...) Biztos nem lesz rossz egyébként csak tudod te is, hogy azért a HMD-kből szokott lenni revízió.
    Anno mikor a Q2-t vettem nem sokkal a launch után, kicsit azért őrületbe kergetett amikor a lencsén kellett keresgélni a nehezen felfedezhető lencsehibát. Az én példányom is olyan volt, hogy nem igazán tudtam eldönteni, hogy lencsehibás-e vagy sem. Aztán maradt nálam és megpróbáltam letojni, úgy egy hónap után sikerült is... :DDD Én nem akarok/tudok ilyenek keresgélésekkel most időt tölteni, inkább olvasgatok, nézelődök, tájékozódok. De nem akarok senkit sem eltántorítani, simán lehet, hogy pöpec kiadás lesz már az első gyártási széria is. :R Én most ráérek itt van 3 másik VR HMD amúgy is, fejem meg csak egy van szóval bár érdekel, de nem hagyom, hogy a hype magával rántson.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • a2d2

    addikt

    válasz gulasoft #53894 üzenetére

    Na ezt nem is néztem most, mikortól van az amazonon a karácsonyi visszaküldési meghosszabbítás. A kézhezvételtől számít ugye az idő. Mindenesetre alapból is egy hónap szerintem amazonnál. Nekem jól jött a Quest 2-nél mikor nem voltak tökéletesek a fresnel lencsék az elsőnél, amire csak később hívták fel a figyelmemet.

    Rákerestem, tavaly így volt, ha most is így lesz akkor nyugodtan lehet majd tesztelni:
    October 11 and December 25, 2022, can be returned through January 31, 2023.

    Kivéve Raymondnak aki valamiért release day delivery-t kap ha igaz. ;)

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák