Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz kevike576 #52688 üzenetére

    Szégyen tudom, de az 1-el is úgy vagyok, hogy anno megvettem akcióban és egyszer sem indítottam el. :DDD Pedig tudom jó játék csak mindig volt valami más... Most jön a Diablo 4 is... Szeptemberben Starfield jön ha minden igaz.. Ahh lehet már kiöregedtem és nem bírom tartani a játékdömbpinggel a lépést. :))

    "Introducing Meta Quest 3. The first mainstream headset with high-res color mixed reality. 40% thinner and more comfortable. Better displays and resolution. Next gen Qualcomm chipset with 2x the graphics performance. Our most powerful headset yet. Coming this fall."

    Ezt kicsit elemezgetném:
    -with high-res color mixed reality: Hát ennek igazából nem tudom mi értelme van. Lesznek játékok vagy appok amikkel majd a nappaliban meg tudod idézni optimus prime-ot aki görnyedten fog ott állni mert nem fér el. MR eddig sem nagyon mozgatta a tömegeket. Az emberek többségének bőven elég a telefonos MR amivel lehet bohóckodni.

    -40% thinner and more comfortable: Nah ez jó, ennek kb mindenki örül. Azért én kíváncsi leszek a gyári strap-re, de nem tudom elképzelni, hogy olyan kényelmes lenne amit ne lenne muszáj lecserélni.

    Better displays and resolution: Na még szerencse... Érdekes lenne egy next gen headset alacsonyabb felbontással, mint az elődje.

    Qualcomm chipset with 2x the graphics performance: Azt nem találtam meg, hogy konkrétan melyik chip lesz benne.

    Kicsit sovány infó, audióról nincs semmi hír? Frissítés marad 90 hz-en vagy erre is jön 120hz experimenal? FoV ilyesmi gondolom ezek az adatok majd jönnek ősszel.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák