Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz Jinxb1rd #48638 üzenetére

    Ja, de ez így akkor 100% PCVR. Így meg bukja az ember a hordozhatóság lehetőségét.
    Tavaly mikor kijött a Zenith egy hónapig minden este mentem ki a melléképület padlására játszani. Előtte télen a terasz volt megvilágítva egy-egy infraledes lámpával és kb minden este nyomtuk Gyulával az Eleven-t, előtte meg ment a Synth Riders folyamatosan.
    Szóval nekem hatalmas előny volt hogy ki tudtam jelölni egy 5x8-as területet és nem zavartam senkit a házban meg engem sem zavartak.
    Mondjuk így hogy Oculus alatt vettem meg a játékokat kb a háromnegyede meg van egyből PC-re is, de tényleg csak a PC exkluzív címeket nyomom azon keresztül (Asgard, Lone Echo, Squadrons, Subnautica, ...).

    Szóval így belegondolva ha pcvr-ként használnám a Pico-t akkor a Moss-t buknám amit sajnálnék mert gyerekek nem játszották még végig és a Beat Sabert, amivel kb fél órát toltam össz-vissz és azóta is sajnálom hogy megvettem és nem rakható rá custom szám a Questes verzióra. Szóval nekem inkább a hordozható játékok elvesztése fájna.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák