Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gulasoft

    őstag

    válasz Aethel #38901 üzenetére

    A 2080super az kicsit gyorsabb a 1080ti-nál és ugye a DLSS lehetőség a 20-astól adott. Ezek szerint a G2 is reális, bár azt főleg szimulátorozni használják mostanában. A quest2-t 90 %-ban nen az usbs link kábellel hajtom, hanem a Wifi-s VD-vel, bár épp tegnap akadtam egy játékra ami linkkel elindult VD-vel meg lefagyott, de ez egy ocolus only játék volt, steamessel még ilyennel nem találkoztam. Powerbankot szoktak egyébként a Quest2 hátára felrakni ez ki is eggyensúlyozza, és 4 óra játékot tesz lhetővé (cirka, powerbankja válogatja)
    Viszont egyes vélemények szerint a rift-s-ről nem érdemes Q2-re váltani. Én kevesebbet szimulátorozok, és jobban élvezem így 2 év után a kábelmentességet (Q2) minthogy egy G2-vel megint csak a géphez "láncoljam" magam. Mindenesetr a jelek zerint a G2 is jó választás lehet és Q2 az olcsósága miatt is jó választás. Most neked könnyű dolgod van, mert q2-őt berendeled, megnézed, nem jön be, 14 napon belül visszaküldöd. Reverb G2-nél gondolom ugyan ez a folyamat. Addig meg amíg ezek zajlanak hasznáhatod a rift-s-edet :-)

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Aethel #38901 üzenetére

    2080 Super-rel nem kell aggódnod a G2 miatt... Ahogy te is írtad, a jelenlegi piaci helyzetben pláne de egyébként sincs túl sok minden felette, pláne ha nem kb egyenértékű hanem szignifikáns upgrade-eket nézünk.

    Szvsz a káprázatos felbontás kompenzál mindent, hamar elfelejted azt a feketét, ha éles képet látsz magad előtt VR-ban. :K
    Egyébként a színei nagyon szépek, a feketéje persze LCD-s, csodát ezért ettől nem kell várni viszont én CV1 után egyáltalán nem mondanám botrányosnak, igaz én nem vagyok egy megszállott feketézős, de a különbséget én is látom. A CV1-nek szebb a feketéje ez tény, de ennyi. Alyx-ben főleg a sötét helyeken, mert ott van belőle bőven. De így is egyszerűen szögre akasztottam a CV1-emet mert G2-ben végre káprázatosak a részletek, még ha a FoV kicsi is a gyári faceplate-tel amit még mindig nem cseréltem le. Ha netán G2-t veszel, ne csak a feketét hasonlítsd össze. Nézd meg jól a kezeidet az Alyx-ben...

    Egyébként tegnap is nézegettem a Quest 2-met is, mert itt olvastam valaki írta korábban, hogy ha elmozdul pici a sweet spot és problémás. Az az igazság, hogy ha teszteli az ember a HMD-ket és nem játszik vele, akkor minden sz@rba bele lehet kötni mindegyik HMD esetén. De ha indítod a kedvenc játékodat és tényleg játszol, akkor két szörny támadása között a fene fogja a FoV-ot nézni vagy a feketét... Én is pont így tettem tegnap, rövid vizsgálódás után inkább indítottam egy Beat Sabert és daráltam egy másfél órácskát. :D Szerintem ma már bármelyik piacon kapható HMD érdemes arra, amire kitalálták: Elindítod a játékot és benne vagy és tudnak olyan kikapcslódást nyújtani amire más eszközök jelenleg nem képesek.

    Bár az igaz, hogy ahogy írtad neked Steamen vannak a játékaid, akkor én a G2-t jobban ajánlom, mint a Quest 2-t. Kábelen zavaros a kép, VD-vel a többiek elmondása szerint nem olyan rossz, én nem teszteltem vele mert ha PC VR kell akkor én a kettő közül a G2-ért nyúlok egyből.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák