Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LazaCCC

    tag

    válasz LazaCCC #38377 üzenetére

    Senkit nem érdekel, de azért megosztom, hogy sikerült meggyógyítani - egyelőre.

    Sokat elszenvedtem vele, majd újraraktam az egész gépet. Így 8+ év után néztem, hogy ezen az alaplapon a 2x2 USB3 külön-külön termék, az egyik Inteles a másik meg Etron. Míg az előbbi valamiért elszállt az előző oprendszerem alatt, addig az Etronossal egyáltalán nem megy a G2. Most hogy újraraktam a gépet és újra megjelent az Inteles is, azzal működik, az Etronossal nem ... mindkettőt ugyanaz az MS-es USBXHCI driver hajtja. Érdekes.

    Mindenesetre amúgy is kéne már upgradeljek, bár tökéletesen lehet játszani a G2-vel, nálam látszólag nem a 2060-as kártya a szűk keresztmetszet. Míg a vga 50%-on megy VR game közben, addig a core i5-3570K -m 80% körül, és van hogy játék után a windows ablakkezelő beragad és 30% helyett 60-70%-on kezd pörögni ... procit kellene már upgradelnem.

    Azért ahogy játékok terén a konzol bizonyos szempontból 'kényelmesebb', addig úgy tűnik a VR esetében is a PC-s VR-ezés után visszatekintve a PS VR is a konzol életérzést nyújtja ... csak felteszed és játszol, mindig működik .... mondjuk azzal a különbséggel, hogy a G2 half res mód után is foshomály a PS VR, szóval nem igazán vágyom vissza játszani vele :D

Új hozzászólás Aktív témák