Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz Magyarfarkas #31148 üzenetére

    Azon agyalok, hogy te most szimplán troll vagy, korlátozott a szövegértelmezési képességed, vagy csak egy elvakult Oculus hívő vagy-e... amíg nem jutok valami eredményre, addig is igyekszem minél kevésbé tapló lenni, ami őszintén szólva nagyon-nagyon nehezemre esik, főleg ilyen randa másnaposan.

    Szóval ez az "apró" hiba annyiban apró, hogy a közösségnek egy nagyon elenyésző részét érinti, ezt a részt viszont nagyon érzékenyen ugyanis aki gun stock-l szeretne példának okáért mesterlövész fegyvereket használni, az gyakorlatilag ezt nem tudja megtenni. Örülök neki, hogy téged ez az "apró" hiba nem érint és együtt tudsz élni vele, de ettől még próbáld meg azt a nem elhanyagolható tényt feldolgozni, hogy nem csak az a felhasználási terület létezik amit te preferálsz. Tudom, hogy ez nehéz, mert láthatóan a teremtett világ tetejére pozíciónáltad magad, de azért próbáld meg néha a többi mezei halandó nézőpontját is figyelembe venni. Ha nagyon nem megy, akkor az is egy megoldás, ha csendben maradsz olyankor amikor téged nem érintő hibáról van szó, de segíteni nem tudsz. Én ez utóbbit preferálom, mindenkinek ez lenne a legjobb.

    Cirka másfél éve van meg a Rift S és kb 1 éve a ProTube gun stock. Megnéztem jó pár gun stock videót, egyikben sem említették ezt, az ég világon semmi nem utalt arra, hogy bármi gond lenne, szóval az állításoddal szöges ellentétben abban az időben ez közel sem volt közismert hiba. Olyannyira, hogy vagy két hét használat után tűnt fel, hogy valami nem stimmel... addig vitt az újdonság varázsa és az adrenalin, szóval nem csodálom, hogy sokan ezt észre sem veszik. Az, hogy az Oculus szerint ez nem hiba és ezt te elfogadod válasznak az legyen a te dolgod, de engem ez nem vigasztal már csak azért sem, mert nagy valószínűséggel csak pár értéket kéne ahhoz átírniuk, hogy a probléma megoldódjon és ne higgye azt a két touch, hogy azért mozdulatlanok mert nem használják őket. Szóval ez inkább hozzáállás kérdése és ez a leszarom magatartás szinte bosszantóbb mint maga a hiba.

    Szeretnélek emlékeztetni rá, hogy semmiféle sírás nem volt a részemről... Megemlítették a nevem egy hozzászólásban arra reagáltam és ennyi, viszont ahogy látom te érzed küldetésednek azt, hogy a saját preferenciáidat globálisan kivetítsd és ha valaki ebből kilóg akkor belekezdesz ebbe a gyerekes hisztibe amit még megfűszerezel egy jó adag beteges felsőbbrendűségű tévképzettel.

    Részemről kb ennyi, a többi irreleváns vergődésre a te érdekedben inkább nem reagálnék. A továbbiakban ha kérhetem akkor legyél oly kedves és kerüld a velem való kommunikációt minden csatornán.

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák