Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz Magyarfarkas #31139 üzenetére

    Ez a a cucc még mindig nem került javításra, de orvosolni lehet normális stock beállítással!

    Nem, nem lehet orvosolni semmilyen beállítással... mérsékelni lehet, alkalmazkodni lehet hozzá, de ettől még a hiba jelen van és adott esetben immerzió romboló.

    A lényeg hogy valami minimális kis körkörös mozgást végezz mindig és akkor nincs gond...

    Pont az a gond, hogy kis körkörös mozgásokat kell végezni... a normális működés az lenne, ha akkor sem veszítené el a követést amikor fixen tartod hosszabb ideig.

    de ha valami sarokban remegős kemperként akarod élni az életet, akkor érdemesebb visszamenni cv1-re vagy venni valami bázisállomásos dolgot :D

    Tehát aki nem rohangál mint a fejetlen csirke körbe-körbe az udvaron az egy remegős kemper... érdekes meglátás, olyan igazi COD-s. :DDD Én a realisztikus játékmódokat és a taktikát szeretem... ehhez néha meg kell állni, célra tartani, adott esetben távolabbi célra lőni és ilyenkor elég frusztráló ha kis körkörös mozgásokat kell végezni azért, hogy ne veszítse el a követést a touch.

    ettől függetlenül egy indexessel és a másik négy ocus emberrel első helyen vagyunk contrában, tehát csak meg kell tanulni használni

    Rohangálás közben, közeli célpontra reflexből én is tudok lőni, csak ez a felhasználási mód nem érdekel, az eredményességből pedig nem következik az élmény. Engem pedig az utóbbi jobban érdekel, de fogalmazhatnék úgy is, hogy az előbbi egyáltalán nem... ;)

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák