Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • menpee

    aktív tag

    válasz Dyingsoul #301 üzenetére

    Itt ki van fejtve részletesebben is. Annak ellenére, hogy az összes eddigi kártyám Radeon volt az utóbbi 13 évben, most nem vennék. De nVidiát sem. Amint beindulnak az igazi játékok kiadásai (a fejlesztés gondolom már gőzerővel zajlik), akkor a mostani programozási modellt át kell alakítani a játékfejlesztőknek, ha nagyot akarnak gurítani 90 fps-sel. Nagyon meglepődnék, ha izomból sikerülne megoldani, de éppen ezért várok a vásárlással. Mondjuk egy Nano2-ig!
    Tehát nagyrészt az egész topic egyetért :C

    [ Szerkesztve ]

    ,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

  • Raysen623

    addikt

    válasz Dyingsoul #301 üzenetére

    Javítom korábbi dátumomat: Pascal jövőre és a Volta (na erre már nem emlékeztem) jön 2017-ben. Kösz a korrekciót. A HBM2 nem tudom mit fog hozni a zöldeknél, mert ugye nekik nincs tapasztalatuk még e téren. Bár nem tudom mennyit nyom ez a latba egy ekkora fejlesztésnél. Kérdés marad továbbra is hogyan fogják tudni kezelni a hirtelen architektúra változást és hogyan fog ez hatni a Maxwell kártyáikra, valamint a boldog tulajok lelki világára. Mindannyian rá leszünk kényszerítve kompromisszumokra és az elején nem lesz elterjedt a VR cucc. Ehhez is idő kell majd mire felfut a hw állomány... :O
    Kártyacserét tervezek én is, de mivel nekem 3 generációval korábbi kártyám van, ezért nem hiszem hogy várok vele még 1 évet. A VR-t meg nem fogom az elsők közt megvenni. Nektek azonban sok sikert hozzá és remélem tényleg olyan jó lesz mint amit eddig hallottam róla. :K

    Most látom felraktak egy újabb vidit, ami miatt érdekel a VR :D

    [ Szerkesztve ]

    A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

Új hozzászólás Aktív témák