Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz Foglalt név #28954 üzenetére

    "A Quest az asztalon pihen kibontatlanul, mert még próbálok informálódni."

    Ennek sok ertelme nincs. Kibontod es kiprobalod. Ha nem jo akkor visszakuldod.

    "A másik, hogy úgy értelmeztem, gépre dugva kb. a rift s színvonalú megoldás és a mobilitás kvázi plusz ahhoz képest."

    De ez nem lehet mert teljesen mas a kijelzo mindketton. Az irtad ezt erted, de akkor megse. A Quest a PC-re kotve egy joval magasabb felbontasu CV1 lesz, csak kenyelmetlenebb.

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • a2d2

    addikt

    válasz Foglalt név #28954 üzenetére

    Ez aztán az önmegtartóztatás! :D
    Szerintem nem sokan bírnák ki. Én is kibontanám és kipróbálnám.
    Rift S-t nem próbáltam még, szóval fenntartásokkal kezeld amit most írok de:
    - a 2560x1440-es S7-es képe a GearVR-ban ALVR alatt nekem minimálisan jobban tetszett a CV1-nél (egymás után próbálgattuk a Hellblade-ben)
    - Quest képe ALVR alatt sokkal jobban tetszett egyből GearVR után próbálva (szintén Hellblade-et néztem)
    - Szóval a Quest képe tuti porba alázza a CV1-et, de a fórumon vannak páran akik nem váltanak fel Rift S-re CV1-ről mert nem tartják igazi előrelépésnek.
    Na csak annyit akartam ebből kihozni hogy szerintem nüansznyi különbségekről beszélünk és tényleg van amiben ez az erősebb van amiben pedig az.
    Én hozzászoktam az S7-es OLED-jéhez és abban az időben 99%-ban Elite Dangerous-t toltam, nagyon bejött a látványvilága és nem akartam lemondani a mély feketékről.

    Amúgy meg ha nem ALVR alatt próbálod a Questet, vagy nem a legújabb Link driverrel (és beállítva a natív felbontását) akkor a valós fizikai felbontása alatt hajtod. Az első driver Link alatt is visszavette a felbontását a RiftS natív felbontására, magyarul így elveszett a Quest felbontásbeli előnye. De persze lehet hogy Barcalaci84 is már natív felbontáson hajtotta meg, nem tudom, a lényeg hogy jobb ha te magad nézed meg :D

    Most nézem csak, mindenki szépen igyon meg egy felest ahányszor elolvasta a felbontás szót :DDD

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák