Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    válasz stfx #26669 üzenetére

    Ok, ezeket megnézem este. Tegnap két gyári számot próbáltam experten és az volt az érzésem hogy itt az expert csak trükkösséget jelent mint a Beat Sabernél, de ugyanúgy egy helyben állva végig tudtam vinni. Az nem hiányzik hogy azt kelljen begyakorolgatni hogy mikor hogy cserélgessem meg a kezeimet hanem tényleg teljes ugrálós-beszaratós testmozgás legyen mint DC-ben Remi, Dre, Core, Uriel alatt pro módban.
    Itt most elsőre úgy tűnik hogy az akadályokkal próbálják meg megmozgatni az embert az meg nem olyan élvezetes mintha a gömbök elhelyezésével mozgatnának meg.
    De mondom, még csak egy órát toltam és hozzá kellett szoknom az új színekhez és mechanikához, lehet hogy kibővül a tér később.
    Összehasonlításként DC-ben maximálisan kihasználtam a 3x2m-es teremet úgy hogy néha ki is kellett nyúlnom a rácson, feleségemet 2x levertem pár napja mikor megpróbált áthaladni a szobán annyira ki van használva a teljes tér. Most meg egyszer sem villant fel még a figyelmeztetés sem a rácsra.

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák