Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Raymond #23726 üzenetére

    Hát nem tudom mit kezdjek vele. Ha a kontrollert fixálnák már az is sokat jelentene. Egyébként én egy picit nehéznek találom a HMD-t illetve a kontrollerek olyanok mint valami kis bunkócskák. Szimulátorban viszont marha jó szerintem. Az is nagyon tetszik, hogy szinte nincs godray viszont ez a pici sweet spot nagyon kiábrándító. Én főleg a Beat Saber miatt kerestem upgrade-et de arra nem jó a Cosmos. Minden másra egyébként frankó szerintem. Komolyan gondolkodom rajta, hogy megtartsam-e vagy vigyem vissza.
    (#23725) Jacek
    Magyar kosárba rakva 160 de mindegy amúgy. Nincs kedvem az Oculus féle garanciához és supporthoz, a Cosmoshoz legalább van itthoni garancia, a garilap is full magyar (és az ED hiába vállalt rá 1 évet, 2 év itthoni gyártói gari van rá, ha más nem a disztibútorral le lehet fightolni a garizást szerintem).

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák