Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Raymond

    félisten

    válasz fulton #23178 üzenetére

    Van, de draga - Index :)

    A filmnezeshez es a tobbi kerdeshez - errol mar irtam. Mindketto jo (S/Go vagy Quest) csak mas-mas a kep rajtuk. Az S es a Go sokkal kenyelmesebb mint a Quest alapbol, de a Quest-nek szerintem jobb a kepe ilyenre. SDE-ben van difi, de ez megint egy olyan dolog hogy en nem figyelek ra egyiknel se. Latom mindkettonel ha rakeresek, de az a helyzet hogy inabb nem keresek ra mert akkor mar csak azt latom. Az hogy az LCD-n kisebb az SDE mint a pentile AMOLED-en se olyan egyszeru mert a pixel struktura mas es van akit jobban zavar vagy hamarabb eszreveszi az egyenletes LCD strukturabol akado racsokat mint az elforditott pentime strukturat. Ezen egyaltalan nem agyalnak. A szinek es a fekete egyertelmuen jobb a Quest-en es nem mondom hogy a "tul eros" erv MlbMatic reszerol nem valid mert mindenki mas de az igazsag az hogy ezzel kissbbsegben van. Szerintem OK, a CV1 peldaul nem volt eleg vilagos.

    Szoval az a helyzet hogy neked a 72-as IPD-vel aranylag keves valasztasod van es azok kozul alegjobb ar/ertek aranyal a Quest bir meg ugy is hogy ra kell koltened valamit pluszba hogy a komforton javits.

    [ Szerkesztve ]

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • abéla

    senior tag

    válasz fulton #23178 üzenetére

    O. S-ed volt korábban? Vagy mivel próbáltad?
    Gyakorlatilag mi a probléma a megjelenítésben? Homályos a látótér valamennyi része? Mindkétoldali, szimmetrikus? Sweet spot csökkenés vagy hogy tudnád leírni?
    Csak mert ez az eye strain -amit sok helyen olvasni- nem írja le igazán a probléma jellegét.

    hootka!

Új hozzászólás Aktív témák