Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Segal #19356 üzenetére

    Ha veszel egyet akkor utazom hozzád kipróbálni. :))

    (#19354) repvez:
    Kezeket felismertetni? Látszik, hogy nem próbáltál még Leap Motion-t. Kezeket követni eléggé... nehézkes. Oda tenni az ingame tartalmat ami neked a layout-od magad előtt? El tudod ezt képzelni mondjuk ELITE-ben? Átrendezi a játék a modelleket úgy, ahogyan azok a user előtt vannak vagy ezt hogy gondoltad? :DDD

    (#19355) -Solt-:
    A Godrayst én is temetném már. Nem is értem hogyan vannak jelen, mi miatt hiszen LCD. A low persistence kijelző lenne az oka? Nem tudom, de az OLED-es Rift-nél csak nem lehet rosszabb... vagy mégis? Várom a teszteket erről.

    Szemüveg mennyire fér be vajon az Index alá? Erről is várnék infót mert van közeli barátom aki részben emiatt nem vett még VR HMD-t, mert nem férnek be a lencsék. Én említettem neki ezt, hogy kb 1 cm-t lehet mozgatni előre-hátra a kijelzőt+lencséket és akár ki is pengetné az árát ha tutira befér alá a szemüveg.

    Szerk: Effnyolcon mi volt? Páran vártátok de mivel a Rift S-ről mindent tudunk kb, nem is értettem a várakozás okát.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák