Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Solt-

    veterán

    válasz tobias88888 #18845 üzenetére

    Én is örülnék jóval nagyobb FOV-nak és felbontásnak, de tudom, hogy az lenne a vége, hogy állóképeket nézek rajta, mert normálisan meghajtani jelenleg képtelenség lenne. Igazából mindegy, hogy azon idegeskedünk, hogy nincs olyan HMD amit elképzelünk, vagy azon, hogy nincs olyan VGA ami kihajtaná... még a CV is sokszor feladja a leckét az 1080Ti-nek, akkor mit művelne vele egy lényegesen nagyobb FOV-l és felbontással rendelkező HMD? A nettó 1000 eurós 2080Ti + 30% teljesítménye is édeskevés...

    Most, hogy így egy kicsit leülepedtek a dolgok, engem még midig érdekel a Rift S... Az IPD nem érint, vezeték nélküli fülesem van ha nem tetszene a hang, a 90 vs 80 Hz közti különbséget észre sem venni, egyedül a feketéje az ami eltántoríthat a váltástól, de ez meg úgy is próba után fog csak kiderülni. Ha az elfogadható kompromisszum számomra, akkor az összességében jobb képminőség és a Touch (nekem nincs most) nekem elég a váltáshoz.

    @(#18847) kpbendeguz:

    "Termékszavatosság tulajdonosváltozás esetén

    A termékszavatossági jogokat a termék tulajdonjogának átruházása esetén az új tulajdonos érvényesítheti a gyártóval szemben."

    [link]

    Tehát itthon vásárolt Rift esetén ebből biztos nem lehet gond.

    [ Szerkesztve ]

    www.smart-bus.hu

Új hozzászólás Aktív témák