Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Tomdriver #11927 üzenetére

    Köszi, hozzáadtam!

    (#11930) aerosmith: Igen de ezek csak az ingyenes játékok toplistái. Egy ilyen lista sajna nem küszöböli ki a "mi kötelező vétel" kérdéskört. A tagolás biztosan változni fog, már csak azért is mert nagyon remélem, hogy egy idő után jobban lehet majd szeprálni a VR dolgokat. Pl a mobil VR ha elterjedtebb lenne akkor annak lehetne külön topikja ahogy régen is volt ez felvetésben, de jelenleg az egyetlen indok a külön Mobil VR topikra csak az, hogy az összefoglalóból kikerüljön... Nem hiszem, hogy azért lenne értelme külön topikot adni neki mert hetente egy vagy két mobilos kérdés jön. Persze az is lehet, hogy olvassák a topikot és kicsit eltántorodnak a mobilos kérdésekről amikor látják, hogy mi itt joystickokról, kormányokról, szenzorokról és beállításokról beszélgetünk. :DDD

    Szvsz az összefoglaló akkor tudna normálisan kinézni, ha csak PC-s VR-ról szólnánk. Viszont ha szétdaraboljuk a topikot szerintem sokan a PC VR-osok közül nem nagyon mennének a társtopikokba olvasgatni, annak ellenére sem, hogy tudnának segíteni mobilos vagy más VR kérdéskörökben is. Így legalább megvan az a haszna a topiknak, hogy sok "újoncnak" tudunk segíteni a kérdéseikben mert ugye mi sem CV1-en vagy Vive-on kezdtük a VR-t. Ez ilyen se veled se nélküled helyzet de ez egy aktuális probléma amit szerintem idővel meg fogunk tudni oldani ahogy adaptálják a fórumozók is a VR-t.

    Jah és egyébként aki megnyitja a topik összefoglalót az igenis görgessen. Vannak topikok amiknek sokkal hosszabb összefoglalójuk van, ráadásul szerintem azt sem lehet mondani a miénkre, hogy átláthatatlan (főleg ha valaki tudja mi az a CTRL+F). A tagolásokon biztosan fogok alakítani még a hétvégén, a fejezetcímeket szeretném kicsit jobban kiemelni.

    UI.: Bocsi, ha valakit untat az összefoglaló téma, de szeretném úgy szerkeszteni a felső részt, hogy a legaktívabb topiklakók elégedettek legyenek vele hiszen sok kérdés megválaszolásában segítenek és egy jó összefoglaló az ő életüket is megkönnyíti ugyanakkor az újaknak is legyen minél könnyebb dolguk.

    UI2.: aerosmith: Új avatar? :Y

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák