Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz Raymond #11644 üzenetére

    Köszönöm az írást! Nem nagyon vagyok tisztában a támogatási oldalával a dolognak, mert az ára miatt nem foglalkoztam jobban az oculussal. Persze, tervben volt, hogy veszek majd egyet 1-2 év múlva, de ennyi. Most se volt tervben, hogy ilyet vegyek, de mikor nézelődtem a vr cuccok hirdetései közt, akkor megláttam ezt és gondoltam ennyiért megérheti. Főleg, hogy a leap nem is kell akkor hozzá, ahogy írod!
    Nekem konkrétan arra kellene, hogy pc-s játékokat tudjak játszani vele, vr-ben. Pl. ETS2, különféle FPS-ek, TPS-ek, vagy esetleg autós játékok..
    Kontrollerek nem kellenek hozzá, mert a fent említett játékokhoz amúgy se tudnám használni, egyedüli lényeg, a fejmozgás követése lenne, mert tök jó így szétnézni a fülkében, vagy a kereszteződésben pl. az ETS2-t játszva! :)
    Teljesen más élmény úgy játszani vele, mint a monitort nézve és az egérrel nézelödni!
    Korábban volt alkalmam kipróbálni a dolgot és akkor döntöttem úgy, hogy kell egy ilyen cucc majd! :)

    Szóval, ha jól értem, akkor elég lesz csak a fej egység és azzal menne a dolog?

Új hozzászólás Aktív témák