Új hozzászólás Aktív témák

  • a2d2

    addikt

    Tegnap este rányomta még a Robinson the journey-ra. Ennek a végén elakadtam a GearVR-al mert nem tudtam az egyik IRIS szkennert működésre bírnom. Gondoltam most befejezem Quest alatt a játékot. Most simán vette az előrehajolást és sikerült egyből a scan. Ezen kívül meglepve tapasztaltam hogy van követett mozgásérzékelő támogatás! (Ki is próbáltam gyorsan a mászást, frankó volt). Én még egy 2016-os magyar végigjátszást láttam róla ott az elején mondta a srác hogy nincs támogatva úgyhogy úgy gondoltam totál jó lesz végigjátszani gamepaddal.
    A button mapping viszont nem stimmel. Vagy én bénázok valamit. Nem jöttem rá melyik gombbal kell a robot felett átvenni az irányítást. A Vive-nál a trackpad feletti gombbal kellene szerintem de mintha azok nem lennének mappelve sehová. Vagy van valamilyen trükkös mappelésük?
    Több Steames játéknál is belefutottam már ilyen mappelési hibába/nehézségbe. Van esetleg valami külső beállítás erre, vagy ti hogy használjátok Oculus touch-al a steames játékokat?
    Köszi!

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák