Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xXx--89

    csendes tag

    Tapasztalatomat szeretném megosztani, aki színhelyes lencsét akar. Az Essilor Crizal Prevenciát nem jó, mert "sárgítja" a színeket (pedig színhelyesnek mondták). Az Essilor Crizal Forte se jó (pedig színhelyesnek mondták), mert a fekete szövegeket kontúrosítja ezáltal még feketébbnek tűnik a való életbe észrevehetetlen, meg mintha egy kicsit kontrasztosítana, de ahogy leülsz egy monitor elé észrevehető. Régen csináltattam a Vision Express-be egy sima rendes lencsét, annak semmilyen "szín abnormalitása" sincs, most is azt csináltattam inkább, még nem jött meg, de ugyan azt kértem ami régen volt. Szóval akit idegesít, hogy nem színhelyes a lencséje az messziről kerülje el a ESSILOR CRIZALT-t.

  • xXx--89

    csendes tag

    Egyébként kérhetek pénzvisszatérítést, ha nem azt kaptam amit kértem? Ugyan is, amit az előző kommentben leírtam az most történt. Bementem egy régi vision express-es lencsével egy másik üzletbe, azért mentem oda, mert ott csináltattam az 1 napos kontaktlencsémet és most újat kellett rendelni és egyben letudom a szemüveg lencsét mert az előző karcos volt nagyon, gondoltam egy kapta fa ezek a szar lencsék, hát kurvára nem. Kértem hogy színhelyeset adjanak adtak prevenciát mert gép előtt dolgozom gondolom teljesen figyelmen kivul hagyta hogy színhelyeset kértem. Lerakta nekem egy kis fosnyi fehér papírra a lencsét mondta hogy egy kicsit sárgás a lencse. Igen csak semmit nem lehetett látni mert alatta beárnyékolta a lapot és én nem láttam semmi sárgásat benne, de ha ide adta volna a kibaszott kezembe és mutatta volna monitor előtt, mindjárt rájöttem volna milyen sárgáról beszél. Szóval sztem ez is el volt mismásolva nem egyértelmű a sárga. Megcsinálták előszőr jó volt, hazamentem gépnél néztem, ez szar sárgás mondtam, én nem ilyet kértem. Megcsináltattak +19 000 ft-ért egy forte-ét arra azt mondták, hogy ebbe semmilyen baromság nincs, színhelyes. Jó akkor kértem erre most megjött és látom hogy fekete az erőteljesebb és kontúrosabb megjegyzem mivel a prevencia a fortéra épül ezért ott is észrevettem hogy erőteljesebb a fekete de + még rajta volt ez a sárgás szar, de mivel nem értek hozzá laikusként, mint vásárló gondoltam a prevencia réteg lesz a a gyanús, ezért gondolom a forténak van alapból egy ilyen feketés faxsága. ÉN TESZTELEM LE A TERMÉKÜKET??? ÉS EZEK SZAKEMBEREK szóval azt se tudják mit adnak el. Sztem azt se tudják mit jelent a színhelyesség. Behúztak így 70 000 ft-al. Szóval lehet pénzvisszatérítést kérni ezért? Mert én úgy gondolom az ők szakmai és termékismertetésből sem helytálló hisz azt színhelyesnek adják el mindkettőt de ha az elsőt én értettem is félre a 2.at a forte már nem az én hibám. Így elmentem a vision express-be és csináltattam egy ugyan olyan régit ami volt a rendszerben, onnan levették az adatokat aztán remélem az is jó lesz mert már kurvára elegem van. Vagy most már szemüveget is úgy kell elmenni vásárolni hogy utána olvasok milliárdnyi dolog után hogy képbe legyek mert ők képtelenek elmondani az előnyét hátrányát? Amit ha nem mondanak azt kifog derülni amikor a lencse kész csak akkor már baszhatom. Úgy gondolom az egész egy átverés rábeszélik az ember, csak az előnyüket mondják el a hátrányát teljesen eltusolják, elhallgatják, aztán ha panaszod van akkor meg takarodj.

  • xXx--89

    csendes tag

    válasz Viperator #2915 üzenetére

    Igen tudom, hogy arra van, de én nem azt kértem, hanem színhelyeset. Amúgy ez egy totális baromség, mert már a win10-ben van ilyen funkció. Meg én ezt a fajta lencsét nem ajánlanám csak annak aki ideiglenes veszi fel a szemüveget mert minden nap ilyenbe lenni az a fárasztó hogy még az ég is sárgás.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák