Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akos3

    addikt

    válasz zolynet #612 üzenetére

    én 175 vagyok és 160-as lécem. De persze síleési stílustól függ, hogy ki milyet és milyen hosszút vesz.

    Mszentistván pont olyan mint ahogy leírták. Bemelegítésnek, 'sielési vágy levezetésnek' végülis jó. Kellemes hangulat, a 4-es pálya már elég hosszú. De valószínűleg inkább Eplénybe mennék (bár ott még nem voltam)
    Donovaly már azért egy magasabb kategória, néhány napra kiválló, persze függ a sítudástól. Én 4 napot voltam ott, azért a kékpályák már kicsit kicsinek tűntek, de összességében nagyon jókat lehet carvingolni. Sajnos sok a csákányos és a tányéros felvonó.
    Chopok osztrák szinvonál. sajnos osztrák árakkal is. Ez már tényelg egy pályarendszer szuper felvonókkal, hosszú pályákkal. Csak is ajánlani tudom! Ide még én is viszafogok menni mindenképp, mert sajnos csak 1,5 napot voltam eddig....

    thEndeR
    40ezerért azért ki lehet fogni használtan jókat, sztem mindenképp vegyél még akkor is ha jobbat tudnál bérelni, mert sokkla többet ér, h bármikor elviheted, mintsem h épp a legújabb léc legyen a lábadon....

Új hozzászólás Aktív témák