Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • butch3r

    senior tag

    válasz bandus #1186 üzenetére

    te is jó sok havon töltött napot hozol össze :)

    mi barátnővel februárban Loser-be megyünk, kicsi rendszer, de 3 napra pont elég, sielok.hu-s vélemények alapján jó kis pályákkal és ritkán nagy tömeggel.
    bécstől kb 3 - 3,5 órára van.
    február második hétvégéjén megyünk, majd írok beszámolót

    az a kapruni pálya nekem is nagy favorit :)

  • szebe

    őstag

    válasz bandus #1186 üzenetére

    A szállás az ilyen. Általában az apartmanra megadott kapacitás -2 fővel érdemes számolni, amennyiben nem akar valaki a nappaliban a kihúzható "ágyon" aludni (általában az erkély mellett, a ki tudja milyen nyílászáróval). Régen simán bevállaltuk, ma már tuti kifizetnénk az üres ágyat (ezzel ahogy látom azért normálisak, és nem teljes árat számolják rá, ha jelzed, mert ugye -síbérlet).
    Viszont az utánozhatatlan, hogy szinte csak olyan szállás van, hogy a tárolóból kilépve csatolsz, és mehetsz.

    A minőség is jogos, de ezt sose értettem. Minden nagyobb felvonó felső állomásán parkol 2-3-4 ratrak, simán meg lehetne dolgozni este a pályákat (ha van elég ember). Azért a központibb, népszerűbb pályákon végigmennek naponta, de a többin simán lehet, hogy 2-3 naponta csak.

    Az infrastrukúrára az lenne a tippem (aztán max hülyeség), hogy itt sok esetben ott kezdődik a falu, ahol az osztrák hegytető van (2000m környéke). Ott meg azért többet kell elviselnie a technikának. De tény, hogy az alsóbb régiókra sok helyen ráférne a fejlesztés.

    Nem volt nagyon rossz egyébként "lenti" faluban megszállni? Nem szoktuk szeretni, mert a hazacsúszásra sok esetben csak amolyan "valami legyen" pályákat szoktak kijelölni. Látom voltatok a "déli" oldalon, na ott egyszer lementünk Champagny-ba. Egyszer.

    "ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

Új hozzászólás Aktív témák