Új hozzászólás Aktív témák

  • Feccni

    csendes tag

    válasz vargalex #3102 üzenetére

    Szia!

    Köszi az infót.
    Az enyém zöld ledes, ez meglepett egyébként, minden képen (a gyártónál, a dobozán, a neten szerteszét...) kék a led. Mondjuk a színe a nem zavar (úgysem látni mert olyan helyen van, meg nem vagyok egy kék led fan), de az igen, hogy a wifi gyenge.

    Kíváncsi vagyok mi lesz a teszt eredménye. Gyárira nem térek vissza, hisz épp a torrent a lényeg.

    Ezúton is köszi a telepítőcsomagot, egész egyszerű volt így megoldani, igen gyenge a linux tudásom (lényegében nulla).

    Most ott tartok, hogy megy a torrent, beállítottam a dinamikus DNS-t (ezt hétfőn tudom majd melóhelyről tesztelni), meg van egy hálózati meghajtóm.

    A következő az ftp lesz valamikor a hétvégén, a cél, hogy legyek én mint felhasználó aki mindent lát, ír és olvas, meg tudjak létrehozni felhasználót csak olvasási jogosultsággal adott mappára, meg olvasási-írási joggal adott mappára.

    Egyelőre nem kerestem rá, de remélem lesz valami leírás amin én is könnyen eligazodom.

    A transmission távoli eléréséhez a noip-s címet hová kell beírnom? Köszi! :)

Új hozzászólás Aktív témák