Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    sziasztok ismét!

    játék célra vettem egy MR3020-ast, rá is húztam egyből a legutóbbi AA r36088-at, viszont egy furcsa jelenségbe futottam...

    - ha LAN kábelen csatlakozok rá, akkor elérem a luci-t és az ssh-t is a 192.168.1.1 címen
    - ha kábel csatlakoztatása nélkül bútol és wifin csatlakozok rá, akkor szintén elérem ezeket a fenti címeken
    - viszont ha megkapja a WAN-t, akkor onnantól wifire 192.168.0.* címet oszt ki, a 192.168.0.1-re a kábelmodem kerül, és sehol nem találom magát a routert, egyszerűen transzparenssé válik...

    hogyan tudnék rácsatlakozni a luci-ra és ssh-ra a WAN mellett? a wifi ugyanúgy AP módban van, mint az MR3220-nál, ahol a csatlakoztatott WAN mellett wifi felől is rá tudok csatlakozni a felületeire...

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

Új hozzászólás Aktív témák