Keresés

Aktív témák

  • tronnyeg

    csendes tag

    válasz dudika10 #2 üzenetére

    Igen igen, a híres wheel mouse optical 1.1A :)

    Énis visszaváltottam a hiperszuperezergigamegapdi-s meg ezerherces csodaegeremet egy ilyenre :) Most két ilyen ms egerem van, egy a cégnél, egy meg itthon, de szerintem hazamenekítem amit bevittem, addig meg az újat elteszem tartalékba, ki tudja hogy meddig gyártják még :)
    Érvek mellette:
    -Az egyik legkönnyebb egér a piacon: 125g!!! Nálam ez fontos tényező játékoknál.
    -Jobb és balkezesek egyaránt örülhetnek neki
    -Az ergonómia tökéletes! Nem találkoztam még egérrel ami ezt felülmúlja.
    -Az optika annak ellenére hogy csak 400 dpi, nagyon pontos, tökéletesen lekövet minden mozgást, és ezt ráadásul bármilyen felületen! (Olyan mint egy H1-es hummer: nem megy többet 100-120-nál, de azt akármilyen terepen :) ) Ezzel lealáz elég sok drágább "gémer" egeret.

    Aki meg a 400 dpi miatt sír, neki azt tudom mondani, hogy állítsa feljebb azt a sens-t! Egy játék kimenetele nem azon múlik, hogy jajj nem tudok elfordulni 0,00001 fokot, hanem csak 0,0005-öt :D (ennek nem számoltam utána de kb ennyi amit a dpi-k érnek, 800 dpi fölött alig lehet érezni a különbséget)

    Tehát a lényeg: A Microsoft nagyon eltalálta ezt az egeret az Intellimouse nagytesóval együtt. És nem éri meg 4k-nál többet kiadni egy egérért. Inkább egy WMO 1.1A, és alá egy jobb pad pl qck, megvan 5k-ból, max 6, és innentól kezdve már csak az ember játéktudása lehet az akadály ;)

    Uff én beszéltem

    "the cake is a lie..."

Aktív témák