Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Frawly #30853 üzenetére

    Ha bármelyik lejátszó a piacon tudja csak messziről is ezt a fajta két vizualizációt 1 képernyőn, akkor megvett kilóra.

    Deadbeef-et próbáltam, 10 percig bírtam. Lehet nekifutok mégegyszer majd.

    Snap-el mi baj ? Ubuntu, de nemsokára újrarakom másik bloatware ikertesójával a rendszert (Kubuntu). Sajnos a Debian Stable nagyon hátul van, be-be ugatgat 1-2 .deb csomag, ha valami nem a legfrissebb, a testingje meg amikor egy frissítés után elcseszi az nVidia DKMS környékén a grafikámat, az úgy erősen no-go nálam. (Pedig szívem szerint tenném a jó kis debil minimált ismét). Bár Ubuntuk is Deb. Testingből jönnek, azért egy fokkal jobban teszteltek, ez látszik. Grafika pl. mióta élek, nem fosta még össze magát nálam alattuk, Debianon meg már vagy 100x. (Proprietary-val).

    Erős Debian-hívőként kénytelen voltam desktopra megalkudni az Ubuntu törzs tagjaival és tök oké eddig. Persze ízlések és pofonok, csak ha már megjegyezted a Snap szemetet.. nálam nagyon kerek és túrásmentesen megy minden most, ez nagyon jó feeling, és annyira még azért nem érzem "intrusive"-nak az automatizációit itt-ott, hogy idegesítsen.

    Béke. ;)

    [ Szerkesztve ]

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák