Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokiph

    csendes tag

    Sziasztok!

    Hallott már esetleg bárki a Trust Gxt 288 kormány típusról?

    Nekem régebben volt driving force Gt-m, de arra sajnos nincsen pénzem.

    Trust mint márka, és mint kormányok terén megbízhatóak, valakinek van tapasztalata erről?

    30 ezer Ft körül kapható, és 700 fokos elfordulást tudna.

    Botváltója van (ezt én nagyon szerettem más kormányoknál is), viszont pillangó kapcsolója nincsen szerintem (a kormány 9-10 órás fogásánál fent viszont van használható kapcsoló, mint DfGT esetében.

    Továbbá én a 3 év garanciát korrektnek tartom.

    Hozzáértőt kérdeznék, hogy (garancia miatt is, mert azért fontos lehet) megérheti-e ez a kormány?

    Viszonylag új típusú kormány, tehát tapasztalatot nem olvasni sehol.

    (Nem szívesen adok ki ilyen sok pénzt, de új kormányért talán inkább.)

    Bármilyen tanácsot szívesen meghallgatok, hogy mit gondoltok. (Várjak esetleg még, amíg írnak róla bármilyen cikket, stb.)

    Szívesen! Köszönöm!

  • dokiph

    csendes tag

    válasz barni1122 #20476 üzenetére

    Köszönöm a segítségeteket!

    Én is hasonlóképp gondolkodom, bár talán annyi eltéréssel, hogy én inkább csak "koca" játékosnak tartom magam. Nem olyan komolyan foglalkozom vele. A force feedback sem olyan fontos, inkább a kormány fordulásának a szöge.

    No majd még keresgélek. Köszönöm még egyszer a válaszokat!

    Szívesen! Köszönöm!

  • dokiph

    csendes tag

    Sziasztok !
    Egészen új vagyok ebben a témában, lehet hogy kissé off is, elnézést előre, ha így van !
    Lenne néhány kérdésem hozzátok.
    Casual sim-es (TDU-s például, azt nagyon szerettem) voltam régebben, most is hasonlóan gondolkodom, de tartós holmikat szeretnék venni, mivel 10év után újra szim.-eznék heti szinten többször is akár, és kerülném a "full műanyag, vagy gyengusz és drága" holmikat.
    Néztem videókat, olvastam tőletek is már jó sokat --amit ezúton is köszönök nektek--, de nyilván nagyon le vagyok maradva még a témában.

    A lényeg, hogy van egy Logi DFP kormányom (újszerű állapotban eltéve), és ehhez keresnék kéziféket és/vagy H-váltót avagy akár "szekit" is ugye.
    Olvastam, hogy egészen jó a Sim-Jack márka ezekben, fémből van (jobb, mint az olcsóbb logitech/műanyag thrustmaster váltók ez egyértelmű szerintem).
    Aliexpressen látom a következőket, de sajnos abszolút nem szoktam külföldről rendelni, ezért rátok vagyok, a tanácsotokra szorulva, nem fogok egyedül belevágni.
    A példa linkem: az aliexp. kézifék, de ugyanitt van Sim Jack váltó is pl: innen a HQS-R8 (7+R) típus, de más is van ugye itt a Sim Jack shop-nál.
    A lényeg, hogy kosárnál írja, hogy van rajta "VAT", de sajnos abszolút nem tudom, hogy erre még jön-e valami plusz összeg, amikor megrendelem. Nem szeretnék meglepetést.
    Azt látom, hogy ha mind a kettőt kosárba teszem, akkor mindegyiknél külön-külön szállítási díjat számol fel. ...de ez talán így megy, nem tudom.

    1) Szóval titeket kérdezlek, hogy ez egy megbízható shop ott, tehát amiket linkeltem.
    2) a várakozáson felül várhat-e rám plusz REJTETT költség.
    3) Kérdésem, hogy szerintetek érdemes-e átutalni pl.: egy paypal számlára valahogy, és onnan biztonságosabb, mint a saját számlámról.
    egyszóval szerintetek hogyan-miként a legbiztonságosabb kifizetni ezeket !
    4) Illetve kell/érdemes regisztrálni, valami kedvezményért esetleg, vagy ajánlott-e.

    Tudom, le vagyok maradva a korral... (rendesen.)
    (Mentségem, hogy az eltelt 10év elején kaptam egy komolyabb e.ü. gondot, de most jól esne kis kikapcsolódásként újra a "casual", de egy-egy fokkal minőségibb szim.)

    Nagyon szépen köszönöm, ha bármiben tudtok segíteni, vagy tanácsot adni nekem !
    + Elnézésetek kérem, ha OFF vagyok most. Köszönöm ! :R

    [ Szerkesztve ]

    Szívesen! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák